100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 886219264
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 871315975
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 780322753
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 704314324
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 684111545
6Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 681413834
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 662215184
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 653514704
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 651613094
10Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 646712655
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 645713844
12Kibuishi, KazuByen bak skyene 623710505
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 619413424
14Kinney, JeffGode, gamle dager 610812514
15Kinney, JeffBrakkesyke 585314943
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 577910065
17Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 57759815
18Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 572610295
19Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 570710565
20Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 569511325
21Kinney, JeffDen brutale sannheten 563216583
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 562911215
23Kibuishi, KazuAlveprinsen 54458856
24Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 53588985
25Kinney, JeffSiste stikk 534514973
26Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 53299005
27Kinney, JeffRodrick ruler 527314933
28Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 52559955
29Kinney, JeffTøffe tider 525013104
30Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 52238666
31Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 508111794
32Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 507710404
33Kibuishi, KazuIldfuglen 50028385
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 498323422
35Akerlie, IbenLars er lol 481112083
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 46538005
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 45668475
38Kinney, JeffHundedager 451912413
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 44457615
40Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 441115162
41Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 44097006
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44037585
43Kinney, JeffFemte hjul på vogna 440112543
44Kinney, JeffDobbel innsats 43158205
45Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 427411263
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 41627185
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 39997135
48Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 39076545
49Peers, BobbieLuridiumstyven 374210843
50Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 373811793
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 37116325
52Lunde, MajaSceneskrekk 36439034
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 36127794
54Horst, Jørn LierUndervannsgåten 344312702
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 33325755
56Dahl, RoaldMatilda 321817751
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31905046
58Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 31717094
59Horst, Jørn LierUlvehundgåten 31529403
60Horst, Jørn LierEinsteingåten 31357883
61Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 31326624
62Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 306013452
63Horst, Jørn LierLibertygåten 303410392
64Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 301010812
65Walliams, DavidGangster-bestemor 29788223
66Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 29559453
67Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 29248693
68Horst, Jørn LierMaltesergåten 29159243
69Peers, BobbieKryptalportalen 28807533
70Horst, Jørn LierRivertongåten 28729802
71Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 274410982
72Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26395105
73Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26156384
74Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26118922
75Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25666284
76Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25205404
77Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 25134395
78Hunter, ErinTilbake til villmarken 25085774
79Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 25064525
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 24794964
81Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 24786913
82Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 24766243
83Svingen, ArneMannen med seks fingre 24555724
84Svingen, ArneHalloweenhuset 24464595
85Horst, Jørn LierSjøormgåten 24466153
86Svingen, ArneSpøkelseshotellet 24055774
87Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 23904994
88Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 23897093
89Aamodt, IngunnKorte grøss 23436973
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 23415354
91Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 231611242
92Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 22857043
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 22764105
94Svingen, ArneRom 13 22734724
95Horst, Jørn LierHodeskallegåten 22666423
96Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 22588722
97Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 22506113
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 22465354
99Svingen, ArneKappen 22425114
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 22375164

994 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 147 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1897 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/02/2018 kl. 07:15:59


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As