100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 666718083
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 630913854
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 556722722
4Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 545413044
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 542213384
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 519210045
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 508814253
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 502912294
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 493912923
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 493713353
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 493312134
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 488612433
13Kinney, JeffGode, gamle dager 467711963
14Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 45039024
15Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 444510124
16Kibuishi, KazuByen bak skyene 44348705
17Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 44138615
18Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44099644
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 43989374
20Kinney, JeffBrakkesyke 435314353
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 43119494
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 427110004
23Kinney, JeffDen brutale sannheten 421416312
24Kinney, JeffSiste stikk 410514822
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 40369384
26Kinney, JeffRodrick ruler 400914352
27Kinney, JeffTøffe tider 400212943
28Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 40007075
29Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 399111643
30Horst, Jørn LierSalamandergåten 397522281
31Akerlie, IbenLars er lol 395810563
32Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 39477515
33Kibuishi, KazuAlveprinsen 39037115
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 37457814
35Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 37187075
36Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 369111453
37Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 357414122
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35487514
39Kibuishi, KazuIldfuglen 34346275
40Kinney, JeffHundedager 342612132
41Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 34116914
42Kinney, JeffFemte hjul på vogna 335612182
43Kinney, JeffDobbel innsats 33507394
44Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 33226205
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 32878124
46Horst, Jørn LierEinsteingåten 31757454
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 31496754
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30907494
49Horst, Jørn LierUndervannsgåten 301312572
50Lunde, MajaSceneskrekk 29758543
51Peers, BobbieLuridiumstyven 29289882
52Horst, Jørn LierUlvehundgåten 28939053
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28425944
54Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 271010522
55Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 26558882
56Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 257310902
57Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 256413401
58Horst, Jørn LierMaltesergåten 25608832
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25485314
60Horst, Jørn LierLibertygåten 252210242
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 25224545
62Horst, Jørn LierRivertongåten 24929422
63Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 23739212
64Horst, Jørn LierSjøormgåten 23725924
65Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23686423
66Peers, BobbieKryptalportalen 23586643
67Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 234210532
68Dahl, RoaldMatilda 232913771
69Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22606123
70Walliams, DavidGangster-bestemor 22597343
71Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22097422
72Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21828232
73Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 20885453
74Widmark, MartinMotemysteriet 20774764
75Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 20764304
76Horst, Jørn LierHodeskallegåten 20706473
77Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 20495024
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20354674
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 20326093
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 20273845
81Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20086712
82Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 20076133
83Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 20036852
84Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 19924744
85Dahl, RoaldHeksene 197112231
86Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 19656043
87Walliams, DavidDemontannlegen 19455253
88Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 19305013
89Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 19256063
90Hunter, ErinTilbake til villmarken 19185013
91Kuhn, CamillaLøs tann 19034134
92Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 19024004
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 18785423
94Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 18718382
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 18465343
96Bross, HelenaPå svømminga 18364364
97Baugstø, LineKaja og Stine følger et spor 18295433
98Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 18275623
99Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 18258712
100Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 182524440

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 142 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1871 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2017 kl. 18:26:56


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As