100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1087022854
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 922923363
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 878915885
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 864915565
5Kibuishi, KazuIldfuglen 792113535
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 784018834
7Kibuishi, KazuAlveprinsen 766212835
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 765416654
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 764519004
10Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 756723613
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 747613345
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 743816824
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 741215264
14Kibuishi, KazuSupernova 739911796
15Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 739417524
16Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 734816524
17Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 724716754
18Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 724512605
19Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 717614874
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 699813775
21Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 695412605
22Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 695012905
23Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 692513675
24Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 656210806
25Falch, MalinReisen til Jotundalen 625911015
26Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 615113924
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 612011745
28Kinney, JeffGode, gamle dager 599013504
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 56779735
30Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 566618023
31Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 566211564
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 557713164
33Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 55488746
34Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 55399815
35Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 54649615
36Kinney, JeffBrakkesyke 543215403
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 535811284
38Kinney, JeffDen brutale sannheten 533017753
39Kinney, JeffSiste stikk 531215763
40Kinney, JeffRodrick ruler 517915613
41Kinney, JeffFerieparadiset 508610234
42Horst, Jørn LierSalamandergåten 503325122
43Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 499812553
44Kinney, JeffDobbel innsats 491010594
45Kinney, JeffTøffe tider 472813443
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 46029824
47Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 45677096
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 45609204
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 45529214
50Kinney, JeffHundedager 449013463
51Pilkey, DavHundemannen 44596906
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 43218714
53Akerlie, IbenLars er lol 427413483
54Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 42707215
55Kinney, JeffFemte hjul på vogna 412412413
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 392512263
57Dahl, RoaldMatilda 392221061
58Peers, BobbieLuridiumstyven 387012773
59Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 37946345
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 37867465
61Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 35669063
62Kinney, JeffNedsmelting 35657514
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 34916335
64Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 34797184
65Lunde, MajaSceneskrekk 33989603
66Molaug, Marius HornVerdens verste venn 33017704
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 33016555
68Walliams, DavidGangster-bestemor 32939633
69Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 327311632
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32636085
71Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 32468004
72Peers, BobbieKryptalportalen 31759493
73Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 31597903
74Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 31379483
75Pilkey, DavHundemannen og Superpus 31364447
76Horst, Jørn LierTriangelgåten 30939823
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 30855855
78Pilkey, DavI fri dressur 30214317
79Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 297211882
80Horst, Jørn LierUndervannsgåten 288912682
81Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 284514991
82Walliams, DavidVerdens verste barn 27985025
83Pilkey, DavI kattepine 27863837
84Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 27685365
85Horst, Jørn LierMaltesergåten 27559952
86Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 27556604
87Våhlund, EliasHåndbok for superhelter : Håndboka 27424875
88Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 273211252
89Chabert, JackKartmysteriet 27234665
90Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 27086094
91Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 26895514
92Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 26808183
93Horst, Jørn LierUlvehundgåten 26519932
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 26395874
95Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 26355484
96Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 26125135
97Peers, BobbieOrbulatoragenten 25887483
98 Øretelefoner kasse 125662698
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 25515424
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25027123

1063 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 194 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2081 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/04/2019 kl. 13:30:02


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As