100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 887216555
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 877820024
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 762422753
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 692115244
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 692112065
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 687714324
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 678313694
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 677415554
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 675513974
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 675514214
11Kibuishi, KazuByen bak skyene 656111425
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 647913924
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 609710885
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 606212454
15Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 603312364
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 600012114
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 596710995
18Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 590810105
19Kinney, JeffGode, gamle dager 580412294
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 57059655
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 56699276
22Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 555810545
23Kinney, JeffBrakkesyke 553014723
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 54999265
25Kinney, JeffDen brutale sannheten 546516223
26Kibuishi, KazuIldfuglen 54589195
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 545411174
28Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 54479235
29Kinney, JeffSiste stikk 526714953
30Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 50898495
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 503710094
32Kinney, JeffRodrick ruler 503714253
33Kinney, JeffTøffe tider 499912803
34Horst, Jørn LierSalamandergåten 495823612
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 490311704
36Akerlie, IbenLars er lol 476112723
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 45897406
38Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45838045
39Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 44797056
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 43927925
41Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 436214592
42Kinney, JeffDobbel innsats 43478724
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 43098425
44Kinney, JeffHundedager 430112253
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42327555
46Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42257455
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 417812163
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 409811463
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 40277145
50Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 376012133
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 36306315
52Lunde, MajaSceneskrekk 36039213
53Horst, Jørn LierUndervannsgåten 356713362
54Peers, BobbieLuridiumstyven 356110893
55Dahl, RoaldMatilda 345617791
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34405616
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33867614
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32545216
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32335655
60Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 30449983
61Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 30276974
62Horst, Jørn LierUlvehundgåten 30119203
63Walliams, DavidGangster-bestemor 29978133
64Horst, Jørn LierLibertygåten 296110322
65Horst, Jørn LierEinsteingåten 29477973
66Kinney, JeffFerieparadiset 29336364
67Peers, BobbieKryptalportalen 28977923
68Horst, Jørn LierMaltesergåten 28959083
69Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 282810852
70Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 276112822
71Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 27285415
72Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 272810612
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 26818113
74Horst, Jørn LierRivertongåten 26099072
75Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26026523
76Molaug, Marius HornVerdens verste venn 26016124
77Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25895634
78Horst, Jørn LierGravrøvergåten 25798892
79Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25206443
80Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 24944665
81Hunter, ErinTilbake til villmarken 24905734
82Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 24704415
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 24476383
84Dahl, RoaldHeksene 243912471
85Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 243011382
86Parr, MariaKeeperen og havet 24036833
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 23944924
88Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 23896923
89Aamodt, IngunnKorte grøss 23807213
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 23324285
91Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 23276673
92Svingen, ArneSpøkelseshotellet 23175823
93Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 23158472
94Svingen, ArneHalloweenhuset 23134435
95Horst, Jørn LierHodeskallegåten 23006823
96Pilkey, DavHundemannen 22603296
97Svingen, ArneMannen med seks fingre 22535594
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 22425334
99Horst, Jørn LierSjøormgåten 22415953
100Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22347213

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 160 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1965 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/04/2018 kl. 15:36:25


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As