100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 653416793
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 616113024
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 572621652
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 567513074
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 561012714
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 505913673
7Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 503411844
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 503411634
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 497712324
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 496412523
11Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 49549375
12Kinney, JeffGode, gamle dager 492811634
13Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 484911614
14Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 45859814
15Kinney, JeffBrakkesyke 454314393
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 45188555
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 44728735
18Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44609354
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 441715982
20Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 43989374
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 43748045
22Kinney, JeffSiste stikk 435714483
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 43579584
24Kibuishi, KazuByen bak skyene 43217975
25Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 429911243
26Kinney, JeffRodrick ruler 424114282
27Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 41788934
28Kinney, JeffTøffe tider 417212433
29Akerlie, IbenLars er lol 409310024
30Horst, Jørn LierSalamandergåten 402521911
31Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 38696965
32Kibuishi, KazuAlveprinsen 38176575
33Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 378111363
34Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 36936415
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 36777584
36Kinney, JeffHundedager 361412212
37Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 35826425
38Kinney, JeffFemte hjul på vogna 356512052
39Kinney, JeffDobbel innsats 34837034
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 34686325
41Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 339213822
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 33517014
43Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 33155755
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 32287764
45Lunde, MajaSceneskrekk 32278613
46Horst, Jørn LierUlvehundgåten 31569023
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 31506544
48Kibuishi, KazuIldfuglen 31395595
49Horst, Jørn LierUndervannsgåten 310912462
50Peers, BobbieLuridiumstyven 30879733
51Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29676994
52Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 292610752
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28635605
54Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27768913
55Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 273113671
56Dahl, RoaldMatilda 272215701
57Peers, BobbieKryptalportalen 26786414
58Horst, Jørn LierRivertongåten 26059462
59Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25909362
60Horst, Jørn LierMaltesergåten 25708802
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25695184
62Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 256010562
63Horst, Jørn LierSjøormgåten 25475744
64Walliams, DavidGangster-bestemor 24857433
65Horst, Jørn LierLibertygåten 24789932
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 24304165
67Horst, Jørn LierEinsteingåten 24206443
68Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23365933
69Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22939922
70Horst, Jørn LierHodeskallegåten 22676543
71Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22655284
72Widmark, MartinMotemysteriet 22554824
73Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22347233
74Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 22086963
75Dahl, RoaldHeksene 220612401
76Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 21816033
77Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21793755
78Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21747682
79Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 21464654
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21336123
81Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 21165383
82Dahl, RoaldSVK 20929402
83Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 20784564
84Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 20578642
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 20415393
86Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 20406223
87Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 20036722
88Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 19806323
89Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 19703984
90Walliams, DavidDemontannlegen 19565073
91Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 19565643
92Bross, HelenaPå svømminga 19224204
93Widmark, MartinBursdagsmysteriet 19204604
94Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 19183815
95Widmark, MartinSykehusmysteriet 19185113
96Kuhn, CamillaLøs tann 19113994
97Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en perfekt hundepasser - NOT! 19083705
98Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 18864614
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 18825143
100Hunter, ErinTilbake til villmarken 18624703

989 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 142 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1915 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/08/2017 kl. 07:26:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As