100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 823616734
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 768119993
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 671315504
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 662522402
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 652012205
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 649914024
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 638515384
8Kibuishi, KazuByen bak skyene 635411735
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 635314384
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 625514014
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 609014364
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 607514114
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 597212364
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 582012564
15Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 579011275
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 578010865
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 55709735
18Kibuishi, KazuIldfuglen 55189555
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 55029205
20Kibuishi, KazuAlveprinsen 54169325
21Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 538910215
22Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 535511194
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 53079445
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 52829405
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 520412294
26Kinney, JeffGode, gamle dager 517712244
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 505510424
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 472215812
29Kinney, JeffBrakkesyke 468113903
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 462010254
31Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 45537835
32Kinney, JeffSiste stikk 453414533
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 445622961
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 44517336
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 442111603
36Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44168375
37Kinney, JeffRodrick ruler 441313943
38Akerlie, IbenLars er lol 437412753
39Kinney, JeffTøffe tider 430112483
40Kinney, JeffDobbel innsats 40768844
41Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40427455
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 392314042
43Kinney, JeffFerieparadiset 38557325
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38557645
45Kinney, JeffHundedager 373011903
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37168294
47Kinney, JeffFemte hjul på vogna 363611813
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36317664
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 354811203
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35387075
51Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34585895
52Dahl, RoaldMatilda 330417301
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32006275
54Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 314412012
55Horst, Jørn LierUndervannsgåten 313212822
56Peers, BobbieLuridiumstyven 311210412
57Lunde, MajaSceneskrekk 30868923
58Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30756864
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30715285
60Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29987494
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28815595
62Peers, BobbieKryptalportalen 27158293
63Walliams, DavidGangster-bestemor 26688173
64Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 266210552
65Peers, BobbieOrbulatoragenten 26526923
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26506903
67Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 26406574
68Horst, Jørn LierUlvehundgåten 25869182
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 25858862
70Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25349752
71Pilkey, DavHundemannen 25263836
72Horst, Jørn LierEinsteingåten 25157633
73Horst, Jørn LierLibertygåten 24949912
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 248410522
75Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 24456223
76Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 24385164
77Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24228082
78Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24215744
79Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 238512681
80Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 23704225
81Lunde, MajaTullball 23355324
82Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 23244794
83Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22974505
84Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 22794594
85Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 22638702
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 22466363
87Hunter, ErinTilbake til villmarken 22215713
88Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22126153
89Dahl, RoaldHeksene 220112371
90Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 21796313
91Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21538372
92Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 21437672
93Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 21404354
94Parr, MariaKeeperen og havet 21166473
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21164454
96 Guinness world records 2018 21054065
97Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 20813416
98Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 20816723
99Horst, Jørn LierRivertongåten 20798392
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 20544624

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 167 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1955 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/06/2018 kl. 07:13:48


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As