100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1069720725
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 953123044
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 860515215
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 844914855
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 799018144
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 783515984
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 775918134
8Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 775823493
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 761016984
10Kibuishi, KazuIldfuglen 759212805
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 757316434
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 755216374
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 748614675
14Kibuishi, KazuAlveprinsen 741412256
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 737116304
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 731212725
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 719114524
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 712913485
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 705912085
20Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 697612165
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 696013255
22Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 693812475
23Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 629410206
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 629211445
25Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 623213074
26Kinney, JeffGode, gamle dager 605813424
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 586613094
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 581411375
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 57039555
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 56049815
31Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 554118383
32Kinney, JeffDen brutale sannheten 547617513
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 54519165
34Kinney, JeffBrakkesyke 541715343
35Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 541111004
36Kinney, JeffSiste stikk 530715783
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 522825582
38Kinney, JeffRodrick ruler 519415483
39Kinney, JeffFerieparadiset 51099595
40Kibuishi, KazuSupernova 509310564
41Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 508112644
42Falch, MalinReisen til Jotundalen 50739995
43Kinney, JeffDobbel innsats 499210464
44Kinney, JeffTøffe tider 476813523
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 46469674
46Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 46229055
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 46028885
48Akerlie, IbenLars er lol 458314133
49Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 45157126
50Kinney, JeffHundedager 446913483
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 44188625
52Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 41886536
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 405011813
54Pilkey, DavHundemannen 40336136
55Kinney, JeffFemte hjul på vogna 403212723
56Peers, BobbieLuridiumstyven 389912573
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 38957365
58Dahl, RoaldMatilda 371020061
59Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 35967374
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 35806205
61Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 357012132
62Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 35648983
63Lunde, MajaSceneskrekk 34379553
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 34366555
65Walliams, DavidGangster-bestemor 33719603
66Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 33167744
67Molaug, Marius HornVerdens verste venn 33047584
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32495915
69Peers, BobbieKryptalportalen 32189453
70Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 31085585
71Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 30637723
72Horst, Jørn LierTriangelgåten 30629233
73Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 296211822
74Horst, Jørn LierUndervannsgåten 296212602
75Horst, Jørn LierUlvehundgåten 286810222
76Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 27718153
77Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 27715265
78Peers, BobbieOrbulatoragenten 27497673
79Horst, Jørn LierMaltesergåten 27479692
80Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 27455504
81Lunde, MajaSnøsøsteren : en julefortelling 27349162
82Pilkey, DavI fri dressur 27283757
83Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 27166144
84Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 27075454
85Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 26975095
86Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26776004
87Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 26645764
88Hunter, ErinTilbake til villmarken 26576703
89Boyne, JohnGutten i den stripete pyjamasen 264614211
90Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 264612632
91Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 26025354
92Chabert, JackKartmysteriet 25884405
93Pilkey, DavI kattepine 25243347
94Dahl, RoaldGeorgs magiske medisin 252311282
95Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 25134805
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 25076164
97Dahl, RoaldHeksene 250312621
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25016863
99Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 25005214
100Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24877853

1067 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 199 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2019 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/02/2019 kl. 07:20:35


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As