100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 818318904
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 760822233
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 691017453
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 676415694
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 674114084
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 670317613
7Kibuishi, KazuByen bak skyene 663113684
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 662016444
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 647515794
10Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 646414074
11Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 620412734
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 613715753
13Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 612813954
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 608015993
15Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 603811795
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 601612604
17Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 598811205
18Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 594822882
19Kibuishi, KazuIldfuglen 578211375
20Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 575212734
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 565011135
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 561711384
23Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 551611025
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 540710884
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 505912993
26Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 50559115
27Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 494810994
28Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 47578845
29Kinney, JeffGode, gamle dager 473013183
30Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 46998775
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 468910924
32Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45799214
33Horst, Jørn LierSalamandergåten 449724521
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 438217842
35Kinney, JeffFerieparadiset 42138924
36Kinney, JeffBrakkesyke 420915372
37Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41638554
38Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 412512513
39Kinney, JeffSiste stikk 403315572
40Kinney, JeffRodrick ruler 402515152
41Kinney, JeffDobbel innsats 400510073
42Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 397616112
43Akerlie, IbenLars er lol 397013043
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 38938634
45Kinney, JeffTøffe tider 385813502
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 38096685
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 36939313
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35267514
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35258384
50Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 347311982
51Kinney, JeffHundedager 345013382
52Kinney, JeffFemte hjul på vogna 317412922
53Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31168673
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31045935
55Lunde, MajaSceneskrekk 30829503
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30696414
57Horst, Jørn LierUndervannsgåten 303612982
58Pilkey, DavHundemannen 30145185
59Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 296311592
60Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29507443
61Peers, BobbieLuridiumstyven 289211162
62Dahl, RoaldMatilda 279817031
63Walliams, DavidGangster-bestemor 27479063
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27355824
65Horst, Jørn LierMaltesergåten 268910232
66Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26475245
67Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26267103
68Peers, BobbieKryptalportalen 25998413
69Lunde, MajaTullball 25676364
70Peers, BobbieOrbulatoragenten 25627513
71Horst, Jørn LierUlvehundgåten 25589992
72Horst, Jørn LierTriangelgåten 25257753
73Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25098812
74Horst, Jørn LierLibertygåten 245511092
75Horst, Jørn LierEinsteingåten 24488332
76Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 242810662
77Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 241412991
78Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 23875314
79Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 23666373
80Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 23615354
81Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 235810592
82Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23109552
83Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 23057413
84Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 22895943
85Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 22896313
86Hunter, ErinTilbake til villmarken 22706233
87Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 22665184
88Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22617183
89Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22327612
90Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22266863
91Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 22035793
92Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 21935154
93Pilkey, DavKaptein Supertruse og turbodassens hårreisende hevn 21723945
94Falch, MalinReisen til Jotundalen 21725983
95Dahl, RoaldHeksene 216311591
96Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 21495154
97Horst, Jørn LierSjøormgåten 21296683
98Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 21119022
99Pichon, LizEkstra stilige saker (eh) 20964504
100Pilkey, DavI fri dressur 20903176

1002 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 156 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1950 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2018 kl. 07:14:04


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As