100 mest utlånte barnebøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 728518623
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 690915164
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 609422412
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 583914024
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 572913624
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 559010835
7Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 548012514
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 541614423
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 533014143
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 526012504
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 525313363
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 504012763
13Kinney, JeffGode, gamle dager 495812194
14Kibuishi, KazuByen bak skyene 49269465
15Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 48409145
16Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 47489395
17Kinney, JeffBrakkesyke 472414623
18Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 472010064
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 46969734
20Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 466210574
21Kinney, JeffDen brutale sannheten 463216462
22Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 461610494
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 44739704
24Kinney, JeffSiste stikk 438414862
25Kinney, JeffTøffe tider 434612983
26Kibuishi, KazuAlveprinsen 43337945
27Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 43128295
28Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 42859844
29Kinney, JeffRodrick ruler 427314682
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 42457935
31Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 423611713
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 417823021
33Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 40807835
34Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 40087995
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 39787785
36Akerlie, IbenLars er lol 395311163
37Kibuishi, KazuIldfuglen 38567185
38Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 377614602
39Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 377111513
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 36458224
41Kinney, JeffHundedager 363112522
42Kinney, JeffDobbel innsats 36147634
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 36007135
44Kinney, JeffFemte hjul på vogna 359512342
45Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 35766405
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35227094
47Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 32796365
48Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32637674
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31996145
50Lunde, MajaSceneskrekk 31468813
51Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 304711262
52Horst, Jørn LierEinsteingåten 30187573
53Peers, BobbieLuridiumstyven 299810002
54Horst, Jørn LierUndervannsgåten 299212332
55Horst, Jørn LierUlvehundgåten 28758993
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28365734
57Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27338983
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 27064795
59Horst, Jørn LierLibertygåten 268910652
60Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 267411092
61Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 264313561
62Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 26255354
63Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26146693
64Horst, Jørn LierMaltesergåten 25428932
65Horst, Jørn LierRivertongåten 25369332
66Walliams, DavidGangster-bestemor 24577843
67Peers, BobbieKryptalportalen 24536763
68Dahl, RoaldMatilda 241415371
69Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 23739292
70Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 236110752
71Horst, Jørn LierSjøormgåten 23416203
72Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23236283
73Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23028662
74Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22667513
75Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 22065484
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 22036203
77Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 21884854
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en dustete dramaqueen - NOT! 21324884
79Horst, Jørn LierHodeskallegåten 21036573
80Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 20916423
81Pichon, LizAlt er helt topp (nesten) 20884264
82Widmark, MartinMotemysteriet 20844984
83Hunter, ErinTilbake til villmarken 20795313
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 20625203
85Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 20524174
86Baugstø, LineKaja og Stine og gutten som forsvant 20345873
87Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 20346103
88Kuhn, CamillaLøs tann 20324374
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en ekte BFF - NOT! 20154044
90Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 19926373
91Baugstø, LineKaja og Stine og sjokoladetyvene 19835973
92Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en elegant isprinsesse - NOT! 19615263
93Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en lykkelig hjerteknuser - NOT! 19604943
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en talentfull popstjerne - NOT! 19565553
95Horst, Jørn LierEsmeraldagåten 19396802
96Rowling, J.K.Harry Potter og fangen fra Azkaban 19329002
97Walliams, DavidDemontannlegen 19295293
98Dahl, RoaldHeksene 190212291
99Christiansen, Pål H.Matboksen 18964734
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en bedreviter - NOT! 18875313

993 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 148 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1947 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/12/2017 kl. 15:27:01


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As