100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 550014743
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 448716592
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 389710113
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 379616062
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 37919793
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 349010673
7Kibuishi, KazuIldfuglen 34878464
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 34357574
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 337112012
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 333611902
11Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 326410383
12Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 32348004
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 322010603
14Kibuishi, KazuSupernova 31926904
15Falch, MalinReisen til Jotundalen 31366634
16Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 313510522
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 310111132
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 29698183
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 29589053
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 29547084
21Kinney, JeffGode, gamle dager 28819073
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 28317803
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 27748283
24Kinney, JeffDen brutale sannheten 275612812
25Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 27226644
26Kinney, JeffRodrick ruler 270310422
27Kinney, JeffSiste stikk 270010932
28Pilkey, DavHundemannen 26724555
29Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 26458922
30Kinney, JeffTøffe tider 26439572
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 26068093
32Kinney, JeffBrakkesyke 258710222
33Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 25836943
34Kinney, JeffFerieparadiset 25646913
35Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 25097833
36Kinney, JeffHundedager 24879552
37Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 24556763
38Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 24355464
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 24126203
40Kinney, JeffDobbel innsats 23646733
41Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 23555254
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 23446663
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 22315643
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 21975623
45Kinney, JeffFemte hjul på vogna 20989072
46Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 20906153
47Falch, MalinVikingene og orakelet 20873995
48Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 20674674
49Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 20524894
50Kinney, JeffNedsmelting 20405493
51Pilkey, DavHundemannen og Superpus 19293146
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 19215023
53Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 18173565
54Houm, NicolaiZombieLars 17352985
55Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 17064403
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 16843794
57Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 16773364
58Pilkey, DavI fri dressur 16552726
59Molaug, Marius HornVerdens verste venn 15474193
60Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 15464933
61Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 151810501
62Svingen, ArneRom 13 14783684
63Pilkey, DavI kattepine 14692426
64Akerlie, IbenLars er lol 14547551
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 14503783
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14463324
67Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14354033
68Svingen, ArneDen onde læreren 14325072
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14143314
70Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 13953783
71Svingen, ArneHalloweenhuset 13943723
72Pilkey, DavLoppenes herre 13872206
73Horst, Jørn LierSalamandergåten 138116820
74Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13684183
75 Øretelefoner kasse 2136800
76Svingen, ArneDen slemme eleven 13554003
77Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13524522
78Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 13463453
79Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 13152984
80Svingen, ArnePengene eller livet 13103523
81Svingen, ArneStormen 12933573
82Svingen, ArneGrusomme netter 12904283
83Svingen, ArneMannen med seks fingre 12814432
84Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 12593044
85Horst, Jørn LierOperasjon Radius 12532804
86Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12473064
87Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 12375682
88Chabert, JackKartmysteriet 12362694
89Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12303353
90Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 12202894
91Dahl, RoaldMatilda 121813430
92Molaug, Marius HornVerdens verste leirskole 12172954
93Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 12173014
94Svingen, ArneOndskapens kjeller 12063683
95Walliams, DavidGangster-bestemor 11935842
96Svingen, ArneBødlene på kirkegården 11893503
97Svingen, ArneKappen 11863793
98Peers, BobbieLuridiumstyven 11767381
99Svingen, ArneSkattekartet 11613203
100Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 11553053

925 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 182 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1259 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 10/04/2020 kl. 07:54:12


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/4 1/1 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As