100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 420212813
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 328614282
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 31248603
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 309615172
5Kibuishi, KazuByen bak skyene 30678093
6Kibuishi, KazuIldfuglen 27666854
7Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 261943230
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 252610792
9Kibuishi, KazuAlveprinsen 25185874
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 25179332
11Kinney, JeffGode, gamle dager 24778342
12Kibuishi, KazuSupernova 24725354
13Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 24696563
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 24348972
15Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 237910442
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 23699862
17Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 23498812
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 23309502
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 23038062
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 22985943
21Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 22508392
22Kinney, JeffRodrick ruler 22129862
23Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 22016963
24Kinney, JeffDen brutale sannheten 217412081
25Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 21626833
26Kinney, JeffBrakkesyke 21559242
27Kinney, JeffSiste stikk 214210262
28Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 21046023
29Kinney, JeffTøffe tider 20898512
30Kinney, JeffFerieparadiset 20735873
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 20717552
32Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 20297212
33Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 20135713
34Falch, MalinReisen til Jotundalen 20084524
35Kinney, JeffHundedager 19388632
36Kinney, JeffDobbel innsats 19025983
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 19016223
38Pilkey, DavHundemannen 18773415
39Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 18584893
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 18185583
41Kinney, JeffFemte hjul på vogna 17988482
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 17845013
43Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 17696772
44Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 17624154
45Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 17425763
46 Øretelefoner kasse 116902665
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 16285452
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 15984943
49Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 15884173
50Kinney, JeffNedsmelting 15544243
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 15364693
52Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 145422190
53 Alle tiders historie 144018800
54Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 13953244
55 Verkstedhåndboka 135928270
56Horst, Jørn LierSalamandergåten 129916140
57Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 123919460
58Svingen, ArneSpøkelseshotellet 12264302
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12253543
60Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 120717440
61Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 11922514
62Pilkey, DavI fri dressur 11821846
63Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 11633093
64Svingen, ArneDen onde læreren 11584572
65Svingen, ArneRom 13 11563503
66Akerlie, IbenLars er lol 11356601
67 Amigos dos textos 113522450
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11242973
69Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 10943033
70Svingen, ArneBødlene på kirkegården 10923513
71Svingen, ArneMannen med seks fingre 10834182
72Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 10662464
73Svingen, ArneDen slemme eleven 10653513
74Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 10612883
75Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 10582364
76Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 10552863
77Svingen, ArneKappen 10553682
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 10553113
79Houm, NicolaiZombieLars 10411925
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10332893
81Pilkey, DavHundemannen og Superpus 10321815
82Skjønsberg, HaraldHistorie 8 102919610
83Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10273213
84Svingen, ArneGrusomme netter 10193762
85Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 101715520
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10154142
87Svingen, ArneHalloweenhuset 10052993
88Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10003133
89Svingen, ArneOndskapens kjeller 9973253
90Svingen, ArneEn glefsende kjeft 9903652
91Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 98710790
92Svingen, ArnePengene eller livet 9863053
93Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 9813193
94Svingen, ArneDen døde onkelen 9712573
95Svingen, ArneStormen 9703203
96Svingen, ArneGjenferdene på skolen 9682573
97Odgers, SallyTitanic 9653342
98Peers, BobbieLuridiumstyven 9656331
99Molaug, Marius HornVerdens verste venn 9603173
100Chabert, JackKartmysteriet 9562264

871 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 163 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1145 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/08/2019 kl. 07:23:20


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As