100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 424813993
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 37299114
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 31866424
4Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 31656604
5Kinney, JeffGode, gamle dager 30976884
6Kinney, JeffDen brutale sannheten 306010732
7Kinney, JeffBrakkesyke 30558553
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 30006394
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 29926514
10Kinney, JeffSiste stikk 29098913
11Kinney, JeffTøffe tider 28537553
12Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 28466364
13Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 28336874
14Kinney, JeffRodrick ruler 27698533
15Kinney, JeffFemte hjul på vogna 27448393
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 27306973
17Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 26647913
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 26266783
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 26176444
20Kinney, JeffHundedager 25477513
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 25285114
22Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 24514285
23Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 22784764
24Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 22444355
25Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 22294225
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21754404
27Kibuishi, KazuByen bak skyene 21273506
28Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 20744564
29Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 20734085
30Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 20573735
31Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 19183505
32Horst, Jørn LierSalamandergåten 184613711
33Svingen, ArneMannen med seks fingre 17184124
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 17033864
35Svingen, ArneSpøkelseshotellet 16653934
36Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 16544843
37Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 16392905
38Aamodt, IngunnKorte grøss 16305133
39Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 16102516
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 15962815
41Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 15922606
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 15923085
43Svingen, ArneDen onde læreren 15724083
44Svingen, ArneHalloweenhuset 15603055
45Svingen, ArneEn glefsende kjeft 15103424
46Svingen, ArneBødlene på kirkegården 15053124
47Simon, FrancescaRampete Robin får lus 14965192
48Svingen, ArneKappen 14753304
49Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 14686112
50Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 14674873
51Svingen, ArneDen slemme eleven 14652994
52Svingen, ArneGrusomme netter 14533494
53Akerlie, IbenLars er lol 14463923
54Jensen, JørnKasper på fotballeir 14315082
55Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 14248801
56Svingen, ArneRom 13 14182805
57Kibuishi, KazuAlveprinsen 14152156
58Svingen, ArneOndskapens kjeller 14133044
59Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 13774583
60Ryan, DeniseHunder 13423234
61Peers, BobbieLuridiumstyven 13424393
62Svingen, ArnePengene eller livet 13272305
63Kinney, JeffDobbel innsats 13183024
64Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 13104053
65Svingen, ArneStormen 13032565
66Jensen, JørnKasper spiller finale 12925182
67Svingen, ArneSkattekartet 12912285
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12832345
69Walliams, DavidGangster-bestemor 12754013
70Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 12743723
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 12532335
72Coupe, RobertØgler 12433323
73Jensen, JørnKasper scorer 12415112
74Horst, Jørn LierUndervannsgåten 12305652
75Horst, Jørn LierMaltesergåten 12265692
76Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 12113533
77Svingen, ArneSpådommen 12112315
78Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 12054262
79Dahl, RoaldMatilda 12028831
80Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 12003583
81Simon, FrancescaRampete Robin lager stinkbombe 11983783
82Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 11972075
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11962025
84Simon, FrancescaRampete Robin 11574482
85Sortland, BjørnBergen-mysteriet 11505841
86Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 11372973
87Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 11332125
88Horst, Jørn LierUlvehundgåten 11293653
89Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 11297121
90Odgers, SallyTitanic 11173073
91Aamodt, IngunnDukken 11173713
92Banke, PeterAlt om Neymar 11022324
93Jensen, JørnKasper blir skadet 10974382
94Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 10963063
95Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 10923533
96Jensen, JørnKasper på skolelaget 10893932
97Jensen, JørnKasper blir kaptein 10863613
98Horst, Jørn LierLibertygåten 10764572
99Lunde, MajaSceneskrekk 10672554
100Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 10572484

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 121 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1018 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/06/2017 kl. 12:11:47


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As