100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 592111395
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 527814213
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 46218205
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 45517895
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 449915452
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 40269114
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 399610543
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 397210623
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 38769274
10Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 38349154
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 38119793
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 37849314
13Kibuishi, KazuIldfuglen 37516265
14Kinney, JeffGode, gamle dager 37378534
15Kibuishi, KazuAlveprinsen 35985676
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 35827684
17Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 34696055
18Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 34557634
19Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 34488743
20Kinney, JeffDen brutale sannheten 340411922
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 34017584
22Kinney, JeffBrakkesyke 333810003
23Kinney, JeffSiste stikk 327210433
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 32626614
25Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 32576465
26Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 32475535
27Kinney, JeffRodrick ruler 316710123
28Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 30295425
29Kinney, JeffTøffe tider 29978983
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 29125655
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 28775325
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28725994
33Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 28535984
34Kinney, JeffDobbel innsats 28416184
35Kinney, JeffHundedager 28388833
36Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 28214955
37Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 27375085
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 27246544
39Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 265244730
40Kinney, JeffFemte hjul på vogna 26288922
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 26245005
42Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 26175624
43Kinney, JeffFerieparadiset 25745274
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 25324825
45Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 23454115
46Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 23363846
47Akerlie, IbenLars er lol 20637512
48 Øretelefoner kasse 120312678
49Horst, Jørn LierSalamandergåten 201716731
50Kibuishi, KazuSupernova 19664024
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 19103575
52Svingen, ArneDen onde læreren 18895083
53Svingen, ArneSpøkelseshotellet 18894733
54Svingen, ArneMannen med seks fingre 18864624
55Pilkey, DavHundemannen 18552617
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 17922786
57Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 178925070
58Svingen, ArneHalloweenhuset 17853555
59Svingen, ArneBødlene på kirkegården 17283804
60Svingen, ArneRom 13 17143375
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 17042945
62Svingen, ArneKappen 16974184
63Svingen, ArneEn glefsende kjeft 16853854
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 16423055
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 16332945
66Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 162820820
67Svingen, ArneGrusomme netter 16173994
68Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 15964203
69Svingen, ArneDen slemme eleven 15903694
70 Alle tiders historie 158918940
71Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 15803534
72Falch, MalinReisen til Jotundalen 15513554
73Walliams, DavidGangster-bestemor 15295522
74Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 15259281
75Svingen, ArneOndskapens kjeller 15243644
76Svingen, ArneStormen 15233314
77Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 15195582
78Svingen, ArnePengene eller livet 15153114
79Svingen, ArneGjenferdene på skolen 15152685
80Peers, BobbieLuridiumstyven 14996272
81Aamodt, IngunnKorte grøss 14914933
82Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 14742475
83Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 14676512
84Chabert, JackKartmysteriet 14662346
85Molaug, Marius HornVerdens verste venn 14383284
86Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 14342904
87Svingen, ArneDen døde onkelen 14312565
88Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14143024
89Svingen, ArneSkattekartet 14093084
90Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14074553
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 14042485
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 14033384
93Birkenes, JonGeografi 8 140118050
94Roeim, JørnVitser og gåter 13972645
95 Verkstedhåndboka 139127880
96Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 13815022
97Skjønsberg, HaraldHistorie 8 137819470
98Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 13534612
99Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 13452645
100Aamodt, IngunnDukken 13394582

871 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 162 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1131 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/02/2019 kl. 07:22:49


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As