100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 441713463
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 335315082
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 31268563
4Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 30839063
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 301315571
6Kibuishi, KazuIldfuglen 27977203
7Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 269242580
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 25929712
9Kibuishi, KazuAlveprinsen 25436354
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 252811422
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 24986933
12Kibuishi, KazuSupernova 24865694
13Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 247811602
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 24559562
15Kinney, JeffGode, gamle dager 24438782
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 243410042
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 236510222
18Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 23539302
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 23078362
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 23056243
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 22257253
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 22217213
23Kinney, JeffRodrick ruler 215110272
24Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 21226343
25Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 21158872
26Kinney, JeffDen brutale sannheten 209712241
27Falch, MalinReisen til Jotundalen 20875044
28Kinney, JeffSiste stikk 207010501
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 20507722
30Kinney, JeffTøffe tider 20439082
31Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 20436083
32Kinney, JeffBrakkesyke 20429422
33Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 20247692
34Kinney, JeffFerieparadiset 19956493
35Pilkey, DavHundemannen 19633695
36Kinney, JeffHundedager 18508862
37Kinney, JeffDobbel innsats 18346192
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 18247272
39Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 18126362
40Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 17935073
41Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 17805573
42Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 17636052
43Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 17215133
44Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 171023610
45Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 17024493
46Kinney, JeffFemte hjul på vogna 16608741
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 16155183
48 Verkstedhåndboka 157629730
49Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 15715632
50Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 15594393
51 Alle tiders historie 152819090
52Kinney, JeffNedsmelting 14704533
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 14644883
54Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 14203573
55Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 137419540
56Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 12662674
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 12543173
58Horst, Jørn LierSalamandergåten 125015820
59Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 125017600
60Pilkey, DavI fri dressur 12182145
61Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 12142804
62Akerlie, IbenLars er lol 11786701
63Svingen, ArneRom 13 11763583
64 Amigos dos textos 115422780
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 11453583
66Skjønsberg, HaraldHistorie 8 113719470
67Svingen, ArneDen slemme eleven 11103852
68Pilkey, DavHundemannen og Superpus 11102175
69Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 11053593
70Svingen, ArneDen onde læreren 10994892
71Svingen, ArneSpøkelseshotellet 10773982
72Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10683503
73Svingen, ArneMannen med seks fingre 10624412
74Houm, NicolaiZombieLars 10572194
75Birkenes, JonGeografi 8 105617460
76Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 10473023
77Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 104615240
78Molaug, Marius HornVerdens verste venn 10443502
79Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 104010830
80Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10314062
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 10273073
82Svingen, ArnePengene eller livet 10193283
83Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10178741
84Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 10172563
85Svingen, ArneEn glefsende kjeft 10163882
86Svingen, ArneHalloweenhuset 10153253
87Svingen, ArneBødlene på kirkegården 10153652
88Svingen, ArneGrusomme netter 10053802
89Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 9993053
90Svingen, ArneStormen 9803253
91 Matopedia : Kokebok 97315120
92Svingen, ArneKappen 9693672
93Peers, BobbieLuridiumstyven 9666561
94Svingen, ArneOndskapens kjeller 9643282
95Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 9622923
96Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 9565551
97Schultz Larsen, OlePsykologi 1 95511000
98Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 9513352
99 Øretelefoner kasse 194900
100Pilkey, DavI kattepine 9481765

906 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 191 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1183 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/10/2019 kl. 12:36:12


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As