100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 495113763
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 389815612
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 34549253
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 33618953
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 328016032
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 30639883
7Kibuishi, KazuIldfuglen 30197464
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 290111252
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 288211212
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 288110082
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 28476724
12Kibuishi, KazuSupernova 28226134
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 28029952
14Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 278846990
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 278510032
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 27707143
17Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 267810362
18Kinney, JeffGode, gamle dager 26648932
19Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 26298413
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 25836364
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 25417503
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 24707273
23Falch, MalinReisen til Jotundalen 24425674
24Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 23696283
25Kinney, JeffSiste stikk 233010682
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 23227902
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 23217862
28Kinney, JeffRodrick ruler 231610502
29Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 23156533
30Kinney, JeffDen brutale sannheten 230811861
31Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 22968792
32Kinney, JeffTøffe tider 22439272
33Kinney, JeffFerieparadiset 21996623
34Kinney, JeffBrakkesyke 21899962
35Pilkey, DavHundemannen 21874165
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 20697272
37Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20676163
38Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20506363
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 20396193
40Kinney, JeffDobbel innsats 20266353
41Kinney, JeffHundedager 20089092
42Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 20035133
43Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 19624794
44Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 19255363
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18595353
46Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18129002
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 18025913
48Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 174325440
49Kinney, JeffNedsmelting 16895113
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 16864893
51Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 16664413
52Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 16434133
53 Øretelefoner kasse 216303645
54 Alle tiders historie 157219110
55 Verkstedhåndboka 156729270
56Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 151520640
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 14773484
58Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 14323034
59Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 14063124
60Pilkey, DavHundemannen og Superpus 13872735
61Pilkey, DavI fri dressur 13502275
62Akerlie, IbenLars er lol 13337081
63Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 13153993
64Horst, Jørn LierSalamandergåten 131015520
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12973783
66Svingen, ArneRom 13 12863473
67Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 125817600
68Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 12469611
69Molaug, Marius HornVerdens verste venn 12343763
70Svingen, ArneDen slemme eleven 12303853
71Svingen, ArneHalloweenhuset 12293463
72Svingen, ArneDen onde læreren 11955072
73Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 11943453
74Houm, NicolaiZombieLars 11882265
75Falch, MalinVikingene og orakelet 11872814
76Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 11834582
77Svingen, ArneSpøkelseshotellet 11834362
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11823183
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11643163
80Svingen, ArneMannen med seks fingre 11594372
81 Amigos dos textos 115922780
82Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 11482844
83Skjønsberg, HaraldHistorie 8 113218590
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 11303223
85Svingen, ArneStormen 11253323
86Svingen, ArnePengene eller livet 11223353
87Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 11223543
88Pilkey, DavLoppenes herre 11211885
89Pilkey, DavI kattepine 11011985
90Svingen, ArneEn glefsende kjeft 11013802
91Svingen, ArneGrusomme netter 10983962
92Svingen, ArneOndskapens kjeller 10853393
93Birkenes, JonGeografi 8 107217460
94Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 105310830
95Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 105215360
96Svingen, ArneBødlene på kirkegården 10423373
97Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10353183
98Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10312913
99Svingen, ArneGjenferdene på skolen 10242863
100Peers, BobbieLuridiumstyven 10116801

907 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 168 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1199 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 06/12/2019 kl. 07:40:58


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As