100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 501011884
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 49138605
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 462414733
4Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 37057764
5Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 36798834
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 36366175
7Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 36287624
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 36287235
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 35687914
10Kinney, JeffGode, gamle dager 35497544
11Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 34888983
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 34877474
13Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 34247814
14Kinney, JeffBrakkesyke 33649003
15Kinney, JeffDen brutale sannheten 336210653
16Kibuishi, KazuByen bak skyene 33445685
17Kinney, JeffSiste stikk 31789453
18Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 31087584
19Kinney, JeffTøffe tider 30257893
20Kinney, JeffRodrick ruler 29918853
21Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 29736094
22Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 29735655
23Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 29375535
24Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29326364
25Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 29085085
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 27565295
27Kinney, JeffHundedager 27527743
28Kinney, JeffFemte hjul på vogna 26998213
29Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 26494515
30Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 25644485
31Kibuishi, KazuAlveprinsen 25603796
32Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 25425434
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 25334186
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 24545054
35Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 23913776
36Kibuishi, KazuIldfuglen 23883886
37Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 23783806
38Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 23544005
39Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 23003845
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 22803975
41Kinney, JeffDobbel innsats 21934774
42Horst, Jørn LierSalamandergåten 207615861
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 19863415
44Akerlie, IbenLars er lol 19675963
45Svingen, ArneHalloweenhuset 18623315
46Svingen, ArneSpøkelseshotellet 18624364
47Svingen, ArneMannen med seks fingre 18564324
48Aamodt, IngunnKorte grøss 18415663
49Svingen, ArneDen onde læreren 18324584
50Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 17913125
51Svingen, ArneKappen 17843834
52Svingen, ArneBødlene på kirkegården 17393425
53Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 16992786
54Svingen, ArneEn glefsende kjeft 16893654
55Svingen, ArneGrusomme netter 16813894
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 16782786
57Svingen, ArneOndskapens kjeller 16743374
58Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 16335482
59Svingen, ArneDen slemme eleven 16303504
60Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 16203344
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 16092636
62Svingen, ArnePengene eller livet 15892646
63Svingen, ArneRom 13 15573214
64Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 15203674
65Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 15056292
66Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 14894113
67Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 14694723
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14622445
69Svingen, ArneStormen 14532735
70Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 14494743
71Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 14402885
72Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 14318201
73Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14112735
74Svingen, ArneSkattekartet 13942545
75Peers, BobbieLuridiumstyven 13915112
76Horst, Jørn LierUndervannsgåten 13746372
77Walliams, DavidGangster-bestemor 13684423
78Dahl, RoaldMatilda 134111071
79Ryan, DeniseHunder 13373074
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 13292355
81Horst, Jørn LierMaltesergåten 13275802
82Jensen, JørnKasper på fotballeir 13054682
83Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 12894113
84Svingen, ArneSpådommen 12882545
85Simon, FrancescaRampete Robin får lus 12854812
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 12761916
87Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 12752235
88Svingen, ArneDen døde onkelen 12712125
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 12673243
90Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 12644492
91Jensen, JørnKasper spiller finale 12565152
92Roeim, JørnVitser og gåter 12402385
93Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 12303703
94Banke, PeterAlt om Neymar 12282624
95Coupe, RobertØgler 12273034
96Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12171996
97Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 12092514
98Gronemann, SteffenAlt om Manchester United 11992844
99Jensen, JørnKasper scorer 11914912
100Coupe, RobertEkstreme forhold 11902954

819 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 137 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1026 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/04/2018 kl. 15:38:35


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As