100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 527112894
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 440914593
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 40818674
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 40508194
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 393615512
6Kibuishi, KazuIldfuglen 35686815
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 330611062
8Kibuishi, KazuAlveprinsen 32755985
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 32579503
10Kinney, JeffGode, gamle dager 32178373
11Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 32126524
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 31879113
13Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 317910782
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 31319113
15Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 31109993
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 30759533
17Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 30358033
18Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 29955935
19Kibuishi, KazuSupernova 29645195
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 29388483
21Kinney, JeffDen brutale sannheten 290012002
22Kinney, JeffRodrick ruler 28409982
23Kinney, JeffBrakkesyke 28269413
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 28266914
25Kinney, JeffSiste stikk 279910382
26Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 27536774
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 27317463
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 26857563
29Kinney, JeffTøffe tider 26768693
30Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 26135784
31Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 25956064
32Kinney, JeffHundedager 25148762
33Falch, MalinReisen til Jotundalen 25044575
34Kinney, JeffFerieparadiset 24645924
35Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 24514825
36Kinney, JeffDobbel innsats 24346004
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 24186213
38Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 24175584
39 Øretelefoner kasse 124062692
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 23795194
41Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 23686013
42Kinney, JeffFemte hjul på vogna 23328512
43Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 23036923
44Pilkey, DavHundemannen 22773376
45Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 22724145
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 21365074
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21305603
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 20774754
49Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 20774274
50Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 17373205
51Horst, Jørn LierSalamandergåten 170916881
52Kinney, JeffNedsmelting 16563994
53Svingen, ArneSpøkelseshotellet 15954503
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 15853554
55Akerlie, IbenLars er lol 15797372
56Svingen, ArneDen onde læreren 15495103
57Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 15423085
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14702974
59Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 14682465
60Svingen, ArneRom 13 14673514
61Svingen, ArneMannen med seks fingre 14544433
62Svingen, ArneBødlene på kirkegården 14353623
63Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 13823424
64Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 13783064
65Svingen, ArneGrusomme netter 13754133
66Svingen, ArneKappen 13743863
67Pilkey, DavI fri dressur 13691817
68Svingen, ArneHalloweenhuset 13593144
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 13512964
70Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 13482994
71Svingen, ArneDen slemme eleven 13473703
72Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 13462485
73Svingen, ArnePengene eller livet 13443254
74Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13413793
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 13293074
76Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 13014313
77Chabert, JackKartmysteriet 12902355
78Peers, BobbieLuridiumstyven 12816541
79Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 12813194
80Svingen, ArneOndskapens kjeller 12783453
81Svingen, ArneStormen 12733373
82Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 12712794
83Walliams, DavidGangster-bestemor 12665252
84Molaug, Marius HornVerdens verste venn 12603363
85Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12595372
86Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12583134
87Svingen, ArneDen døde onkelen 12552654
88Dahl, RoaldMatilda 124412650
89Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12422624
90Odgers, SallyTitanic 12383383
91Houm, NicolaiZombieLars 12261856
92Svingen, ArneSkattekartet 12122934
93Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 11992444
94Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 11988531
95Krpata, MitchDe hemmelige vokterne 11961956
96Pilkey, DavHundemannen og Superpus 11951796
97Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 11696711
98Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 11672804
99Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 11592734
100Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 11542564

869 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 163 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1144 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/06/2019 kl. 17:33:15


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/5 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As