100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 591812574
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 517514343
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 46588485
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 45968205
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 435115412
6Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 394410953
7Kibuishi, KazuIldfuglen 38666635
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 38249414
9Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 381011073
10Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 38079314
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 37459174
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 36629943
13Kibuishi, KazuAlveprinsen 36525856
14Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 36389553
15Kinney, JeffGode, gamle dager 36348404
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 35506415
17Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 35348034
18Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 33588653
19Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 33527664
20Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 33165695
21Kinney, JeffDen brutale sannheten 330512242
22Kinney, JeffBrakkesyke 33029903
23Kinney, JeffSiste stikk 327410333
24Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 32567694
25Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 32206844
26Kinney, JeffRodrick ruler 315710133
27Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 31526564
28Kinney, JeffTøffe tider 29798863
29Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 29555555
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 28975814
31Kibuishi, KazuSupernova 28894606
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 28646174
33Kinney, JeffHundedager 28578823
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 27775475
35Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 27765924
36Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 27744905
37Kinney, JeffDobbel innsats 27616144
38Kinney, JeffFemte hjul på vogna 26468543
39Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 26446823
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 26224905
41Kinney, JeffFerieparadiset 26215734
42 Øretelefoner kasse 125662698
43Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 25105664
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 24995084
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 24864815
46Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 24444046
47Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 23024275
48Falch, MalinReisen til Jotundalen 22594155
49Pilkey, DavHundemannen 21453047
50Akerlie, IbenLars er lol 19517542
51Horst, Jørn LierSalamandergåten 189916391
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 18293475
53Svingen, ArneSpøkelseshotellet 18234613
54Svingen, ArneDen onde læreren 18135143
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 17432955
56Svingen, ArneMannen med seks fingre 17404643
57Svingen, ArneRom 13 17123564
58Svingen, ArneBødlene på kirkegården 16793684
59Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16772995
60Svingen, ArneHalloweenhuset 16743474
61Svingen, ArneKappen 16634104
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 16232935
63Svingen, ArneGrusomme netter 15944143
64Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 15894563
65Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 15803674
66Svingen, ArneEn glefsende kjeft 15753844
67Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 15642875
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 15552935
69Svingen, ArneDen slemme eleven 15543664
70Chabert, JackKartmysteriet 15322376
71Peers, BobbieLuridiumstyven 15006352
72Svingen, ArnePengene eller livet 14913194
73Svingen, ArneStormen 14783374
74Svingen, ArneOndskapens kjeller 14703594
75Walliams, DavidGangster-bestemor 14595342
76Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 14562954
77Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 14563414
78Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14483284
79Svingen, ArneGjenferdene på skolen 14412675
80Molaug, Marius HornVerdens verste venn 14373314
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 14362505
82Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 14205362
83Svingen, ArneSkattekartet 14163074
84Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 14158891
85Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 14082246
86Dahl, RoaldMatilda 140713601
87Svingen, ArneDen døde onkelen 13952665
88Aamodt, IngunnKorte grøss 13884822
89Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 13776562
90Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 13692515
91Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 13502315
92Odgers, SallyTitanic 13393403
93Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 13324632
94Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 13302724
95Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 13222794
96Roeim, JørnVitser og gåter 13182644
97Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 13134862
98Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 13003983
99Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 12954532
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 12852944

868 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 156 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1131 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/04/2019 kl. 13:32:10


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As