100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 592314084
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 471816072
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 40929534
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 40209134
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 401116072
6Kibuishi, KazuIldfuglen 36517734
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 364210113
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 355911793
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 352111543
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 350610423
11Kibuishi, KazuAlveprinsen 34867034
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 339110193
13Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 33787534
14Kibuishi, KazuSupernova 33626315
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 333310283
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 327310373
17Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 31658643
18Kinney, JeffGode, gamle dager 31309003
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 30866624
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 30587634
21Falch, MalinReisen til Jotundalen 29995965
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 29917573
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 29168073
24Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 28816484
25Kinney, JeffRodrick ruler 283510332
26Kinney, JeffSiste stikk 283310632
27Kinney, JeffDen brutale sannheten 282212382
28Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 28149113
29Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 27927913
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 27716774
31Kinney, JeffTøffe tider 27599452
32Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 274343200
33Kinney, JeffFerieparadiset 27126943
34Kinney, JeffBrakkesyke 269310152
35Pilkey, DavHundemannen 26844316
36Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 25477533
37Kinney, JeffDobbel innsats 25206533
38Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 25186333
39Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 25085354
40Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 25036373
41Kinney, JeffHundedager 24799192
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 24616543
43Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 24425034
44Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 23455484
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 22795474
46Kinney, JeffFemte hjul på vogna 22259272
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 21966093
48Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 21064574
49Kinney, JeffNedsmelting 20935303
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 20625004
51Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 20524264
52Pilkey, DavHundemannen og Superpus 18302926
53 Øretelefoner kasse 2182800
54Horst, Jørn LierOperasjon Svartskog 18043215
55Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 18023515
56Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 17533245
57Falch, MalinVikingene og orakelet 17243345
58Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 171325440
59Pilkey, DavI fri dressur 16952536
60Molaug, Marius HornVerdens verste fotballag 16814293
61Akerlie, IbenLars er lol 16437872
62Horst, Jørn LierSalamandergåten 158416840
63 Alle tiders historie 156419110
64Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 155610281
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 15553774
66Molaug, Marius HornVerdens verste venn 15533814
67Svingen, ArneRom 13 15513494
68 Verkstedhåndboka 154129240
69Houm, NicolaiZombieLars 15372526
70Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 150420620
71Svingen, ArneDen slemme eleven 14993993
72Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 14894603
73Svingen, ArneDen onde læreren 14705322
74Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 14633683
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 14603214
76Svingen, ArneHalloweenhuset 14593614
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14373194
78Pilkey, DavLoppenes herre 14182086
79Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 14183923
80Svingen, ArneSpøkelseshotellet 14114523
81Svingen, ArneMannen med seks fingre 14074443
82Pilkey, DavI kattepine 13922146
83Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 13813274
84Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13713903
85Griffiths, AndyGutta i trehuset med 104 etasjer må skaffe ti millioner kroner (ellers!) 13712864
86Svingen, ArnePengene eller livet 13703463
87Svingen, ArneStormen 13693493
88Svingen, ArneGrusomme netter 13594283
89Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 12892974
90Svingen, ArneOndskapens kjeller 12793583
91Peers, BobbieLuridiumstyven 12777281
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 12673183
93Svingen, ArneGjenferdene på skolen 12622934
94Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12573483
95Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 124917600
96Svingen, ArneDen døde onkelen 12482664
97Walliams, DavidGangster-bestemor 12405782
98Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 12345702
99Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 12292774
100Chabert, JackKartmysteriet 12222494

919 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 173 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1239 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 28/01/2020 kl. 12:47:50


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As