100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 389010333
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 358713232
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 318814982
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 30129873
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 29957294
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 29768853
7Kibuishi, KazuByen bak skyene 29347094
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 282110072
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27558733
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 27539312
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26018613
12Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 258944570
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 25638533
14Kinney, JeffGode, gamle dager 25458143
15Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 25397213
16Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 25177383
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 23977173
18Kibuishi, KazuIldfuglen 23475264
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 233111891
20Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23186153
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 22945913
22Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 22638172
23Kinney, JeffBrakkesyke 22539722
24Kibuishi, KazuAlveprinsen 22384874
25Kinney, JeffSiste stikk 21339952
26Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 21175104
27Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 20994744
28Kinney, JeffRodrick ruler 20949702
29Kinney, JeffTøffe tider 20638612
30Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 20275163
31Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 20134834
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 20035853
33Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 19995483
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 19956003
35Kinney, JeffDobbel innsats 19885633
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 19644864
37Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 19584454
38Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19035393
39Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 18694504
40Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 186625050
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18504763
42Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18488832
43Kinney, JeffHundedager 18478352
44Kinney, JeffFerieparadiset 17944713
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 17034553
46Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 161720720
47 Alle tiders historie 159318910
48Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 15833664
49 Verkstedhåndboka 151929680
50Birkenes, JonGeografi 8 144818990
51Horst, Jørn LierSalamandergåten 144815790
52Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 13933194
53Akerlie, IbenLars er lol 13876252
54Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13794253
55Skjønsberg, HaraldHistorie 8 136120480
56Svingen, ArneDen onde læreren 13524612
57Svingen, ArneMannen med seks fingre 13514612
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 13473413
59Svingen, ArneHalloweenhuset 13003443
60 Amigos dos textos 125223820
61Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12373523
62Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12323623
63Svingen, ArneKappen 12113843
64Aamodt, IngunnKorte grøss 11995292
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 11932884
66Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 11782474
67Svingen, ArneDen slemme eleven 11783543
68Svingen, ArneRom 13 11763153
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 11592824
70Svingen, ArneOndskapens kjeller 11563403
71Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 114015910
72Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 113915920
73Svingen, ArneStormen 11353183
74Svingen, ArneGrusomme netter 11323573
75Molaug, Marius HornVerdens verste venn 11213143
76Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 11085082
77Svingen, ArneGjenferdene på skolen 11062414
78Svingen, ArnePengene eller livet 11022943
79Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10953852
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 10802763
81Svingen, ArneDen døde onkelen 10692374
82Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10596361
83Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10433103
84Roeim, JørnVitser og gåter 10372663
85Pilkey, DavHundemannen 10291975
86Svingen, ArneSkattekartet 10282554
87Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 10245491
88Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 10192284
89Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 10183103
90Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 100710760
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10022523
92Walliams, DavidGangster-bestemor 10014802
93Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 9998341
94Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 99513160
95Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 9888081
96Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 9784252
97Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 9752813
98Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 9623173
99Chabert, JackKartmysteriet 9552154
100Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 9413912

824 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 138 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1074 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2018 kl. 07:16:09


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As