100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 430110763
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 386813412
3Kibuishi, KazuByen bak skyene 33207504
4Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 33047724
5Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 325314752
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 30618733
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 300410242
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 298610302
9Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 28418543
10Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 28188803
11Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 27789432
12Kinney, JeffGode, gamle dager 27678293
13Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 27669003
14Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 265744870
15Kibuishi, KazuIldfuglen 26235744
16Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 26037473
17Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 25997233
18Kibuishi, KazuAlveprinsen 25355174
19Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 25327223
20Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 24778372
21Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 24576014
22Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 24425474
23Kinney, JeffDen brutale sannheten 243711582
24Kinney, JeffBrakkesyke 24379762
25Kinney, JeffSiste stikk 237010092
26Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 23606223
27Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 23065104
28Kinney, JeffRodrick ruler 22859642
29Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 22434914
30Kinney, JeffTøffe tider 21728542
31Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 21205064
32Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 21165793
33Kinney, JeffDobbel innsats 21075823
34Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 20995593
35Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 20965174
36Kinney, JeffHundedager 20218372
37Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 20166103
38Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 20004514
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 19445333
40Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 19444534
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 19414814
42Kinney, JeffFerieparadiset 19274804
43Kinney, JeffFemte hjul på vogna 19068672
44Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 190225060
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 18184563
46Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 16773794
47Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 163020730
48Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 16243564
49 Alle tiders historie 160418910
50Horst, Jørn LierSalamandergåten 146915970
51Akerlie, IbenLars er lol 14556172
52Birkenes, JonGeografi 8 144418990
53 Verkstedhåndboka 144128360
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 14113394
55Svingen, ArneDen onde læreren 14064812
56Svingen, ArneMannen med seks fingre 13874383
57Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13844563
58Skjønsberg, HaraldHistorie 8 137420490
59Svingen, ArneHalloweenhuset 13673473
60Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 13372694
61Svingen, ArneRom 13 12953263
62Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12833603
63 Amigos dos textos 126223960
64Pilkey, DavHundemannen 12612265
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 12572874
66Svingen, ArneEn glefsende kjeft 12523673
67Svingen, ArneKappen 12163823
68 Øretelefoner kasse 112132646
69Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 12074013
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12002784
71Svingen, ArneGrusomme netter 11873723
72Svingen, ArneDen slemme eleven 11853473
73Aamodt, IngunnKorte grøss 11784972
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11712834
75Svingen, ArneGjenferdene på skolen 11542614
76Svingen, ArneStormen 11533203
77Svingen, ArneOndskapens kjeller 11463503
78Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 114515910
79Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 111515920
80Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 11065142
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 11052344
82Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 11013153
83Svingen, ArnePengene eller livet 11012973
84Walliams, DavidGangster-bestemor 10964992
85Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10756131
86Molaug, Marius HornVerdens verste venn 10743123
87Roeim, JørnVitser og gåter 10702594
88Peers, BobbieLuridiumstyven 10695801
89Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 10672444
90Chabert, JackKartmysteriet 10642164
91Svingen, ArneDen døde onkelen 10612384
92Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 10593023
93Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 10548531
94Svingen, ArneSkattekartet 10442873
95Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 10304382
96Johnsen, Ida MolstadTerra nova : geografi for den videregående skolen 102810790
97Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10273333
98Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 10162673
99Svingen, ArneSpådommen 10062683
100Aamodt, IngunnDukken 10024442

823 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1075 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/12/2018 kl. 15:32:05


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As