100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 343710623
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 339014312
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 33497654
4Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 28216954
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 26447233
6Kinney, JeffGode, gamle dager 26317323
7Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 24995234
8Kinney, JeffBrakkesyke 24808882
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 24767003
10Kinney, JeffDen brutale sannheten 245810432
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 23826963
12Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 23568302
13Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 233936140
14Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 23378052
15Kinney, JeffTøffe tider 23377822
16Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 23207343
17Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 23117323
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 22765534
19Kinney, JeffSiste stikk 22729062
20Kinney, JeffRodrick ruler 22018942
21Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 21987013
22Kibuishi, KazuByen bak skyene 21774484
23Kinney, JeffFemte hjul på vogna 20658372
24Kinney, JeffHundedager 20507642
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 19954974
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 19944194
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 18984404
28Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 18954694
29Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 18825253
30Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 18764164
31Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 186824440
32Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 18545133
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 17764653
34Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 17103794
35Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 165320030
36Kibuishi, KazuAlveprinsen 16022895
37 Alle tiders historie 156517020
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 15564643
39Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 15283204
40Birkenes, JonGeografi 8 152318700
41Skjønsberg, HaraldHistorie 8 149919420
42Horst, Jørn LierSalamandergåten 147515100
43Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 14733154
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 14623314
45 Verkstedhåndboka 144528190
46Aamodt, IngunnKorte grøss 14385582
47Kinney, JeffDobbel innsats 14373773
48Svingen, ArneMannen med seks fingre 14374173
49Svingen, ArneHalloweenhuset 14073364
50Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 13913424
51Svingen, ArneSpøkelseshotellet 13844283
52Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 13822894
53Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 13693204
54Svingen, ArneDen onde læreren 13364373
55Svingen, ArneEn glefsende kjeft 13213573
56Svingen, ArneKappen 13153733
57 Amigos dos textos 131024310
58Svingen, ArneRom 13 12733213
59Svingen, ArneOndskapens kjeller 12583293
60Kibuishi, KazuIldfuglen 12512534
61Svingen, ArneBødlene på kirkegården 12473233
62Akerlie, IbenLars er lol 12344872
63Svingen, ArneDen slemme eleven 12253303
64Svingen, ArneGrusomme netter 12233603
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 12182604
66Svingen, ArnePengene eller livet 11922544
67Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 117315340
68Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 11534882
69Svingen, ArneStormen 11392624
70Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 11306181
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 11152594
72Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 10828691
73Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 10643772
74Svingen, ArneSkattekartet 10632524
75Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 10602863
76Jensen, JørnKasper på fotballeir 10564832
77Peers, BobbieLuridiumstyven 10484472
78Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 10464382
79Svingen, ArneSpådommen 10452474
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 10422304
81Jensen, JørnKasper spiller finale 10165121
82Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 10133922
83Riquelme, AngellaAmigos uno : textos 101315560
84Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 10123412
85Horst, Jørn LierMaltesergåten 10005741
86Simon, FrancescaRampete Robin får lus 10004912
87Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 10002593
88Horst, Jørn LierUndervannsgåten 9955631
89Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 9863073
90Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 9824242
91Ryan, DeniseHunder 9823113
92Gronemann, SteffenAlt om Zlatan 9712653
93Aamodt, IngunnDukken 9613932
94Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 95614950
95Banke, PeterAlt om Neymar 9522703
96Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 9482443
97Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 9387281
98Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 9374392
99Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 93313110
100Jensen, JørnKasper scorer 9235111

813 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 128 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1023 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/12/2017 kl. 15:29:26


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As