100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 310313512
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 29469173
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 27146314
4Kinney, JeffGode, gamle dager 24546873
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 24216553
6Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 23436273
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 22926513
8Kinney, JeffBrakkesyke 22548472
9Kinney, JeffDen brutale sannheten 219810032
10Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 21526183
11Kinney, JeffSiste stikk 21448512
12Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 21286753
13Kinney, JeffTøffe tider 21247452
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 20556223
15Kinney, JeffRodrick ruler 20308322
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 20256683
17Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 20247702
18Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 20034324
19Kinney, JeffFemte hjul på vogna 19998052
20Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 19476562
21Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 19145043
22Kinney, JeffHundedager 18287192
23Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 181127520
24Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 17674703
25Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 17624493
26Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 17314064
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 17224463
28Kibuishi, KazuByen bak skyene 17223554
29Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 16254503
30Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 15933993
31Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 15833664
32Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 157122810
33Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 15423584
34Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 150619460
35 Alle tiders historie 149116950
36Horst, Jørn LierSalamandergåten 138514090
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 12982884
38Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 12953823
39Svingen, ArneMannen med seks fingre 12924093
40Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 12902555
41Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 12662644
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 12462784
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12453004
44Svingen, ArneHalloweenhuset 12332974
45Skjønsberg, HaraldHistorie 8 122718700
46Svingen, ArneSpøkelseshotellet 12263913
47 Amigos dos textos 119623680
48Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 11924692
49Kibuishi, KazuAlveprinsen 11752185
50 Verkstedhåndboka 117228210
51Svingen, ArneDen onde læreren 11694002
52Birkenes, JonGeografi 8 116418130
53Aamodt, IngunnKorte grøss 11644802
54Kinney, JeffDobbel innsats 11603193
55Svingen, ArneBødlene på kirkegården 11533123
56Svingen, ArneDen slemme eleven 11392933
57Svingen, ArneRom 13 11262923
58Svingen, ArneKappen 11023113
59Svingen, ArneEn glefsende kjeft 11013193
60Akerlie, IbenLars er lol 10983832
61Svingen, ArneGrusomme netter 10863303
62Svingen, ArneOndskapens kjeller 10722883
63Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 107114930
64Simon, FrancescaRampete Robin får lus 10644822
65Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 10618521
66Svingen, ArnePengene eller livet 10342254
67Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 10254332
68Svingen, ArneSkattekartet 10222154
69Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10215781
70Svingen, ArneStormen 10182454
71Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 10012164
72Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 9934422
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 9882314
74Jensen, JørnKasper på fotballeir 9834802
75Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 9743912
76Peers, BobbieLuridiumstyven 9624122
77Horst, Jørn LierUndervannsgåten 9525501
78Ryan, DeniseHunder 9372963
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 9252224
80Jensen, JørnKasper spiller finale 9254821
81Dahl, RoaldMatilda 9228581
82Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 9183452
83Horst, Jørn LierMaltesergåten 9165181
84Simon, FrancescaRampete Robin blir rik 9153462
85Walliams, DavidGangster-bestemor 9073602
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9052004
87Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 9013572
88Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 90014490
89Coupe, RobertØgler 8983152
90Svingen, ArneSpådommen 8962194
91Jensen, JørnKasper scorer 8825001
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 8682293
93Horst, Jørn LierUlvehundgåten 8563442
94Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 8562813
95Sortland, BjørnBergen-mysteriet 8505591
96Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 8406631
97Aamodt, IngunnDukken 8403432
98Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 8382193
99Simon, FrancescaRampete Robin møter dronningen 8253992
100Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 8222004

811 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 122 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1017 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/08/2017 kl. 07:28:33


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As