100 mest utlånte bøker i Bibliofil-skolebibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 305614592
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 300210322
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 29337124
4Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 24516793
5Kinney, JeffGode, gamle dager 23697133
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 23676863
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 22906843
8Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 227834760
9Kinney, JeffBrakkesyke 22188712
10Kinney, JeffDen brutale sannheten 216310512
11Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 21374804
12Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 20966673
13Kinney, JeffSiste stikk 20809002
14Kinney, JeffTøffe tider 20797852
15Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 20777192
16Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 20528182
17Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 20197392
18Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 20157062
19Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 20076812
20Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 19755453
21Kinney, JeffRodrick ruler 19608672
22Kinney, JeffFemte hjul på vogna 18598202
23Skjønsberg, HaraldUnderveis ; Historie 10 182524440
24Kinney, JeffHundedager 18087302
25Kibuishi, KazuByen bak skyene 17844094
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 17574783
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 17254224
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 16954024
29Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 16934933
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 16604543
31Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 163819620
32Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 16273984
33Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 15904883
34Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 15784423
35 Alle tiders historie 156417010
36Birkenes, JonGeografi 8 151718920
37Skjønsberg, HaraldHistorie 8 147819330
38 Verkstedhåndboka 144428230
39Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 13723354
40Horst, Jørn LierSalamandergåten 134514440
41Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 13382854
42Svingen, ArneMannen med seks fingre 13304253
43Kibuishi, KazuAlveprinsen 13132575
44 Amigos dos textos 131024240
45Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 12984253
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 12753014
47Svingen, ArneHalloweenhuset 12753263
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 12523233
49Svingen, ArneSpøkelseshotellet 12464083
50Aamodt, IngunnKorte grøss 12415472
51Kinney, JeffDobbel innsats 12353523
52Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 12053223
53Svingen, ArneEn glefsende kjeft 11773623
54Svingen, ArneRom 13 11703223
55Svingen, ArneDen onde læreren 11654192
56Svingen, ArneKappen 11623463
57Svingen, ArneBødlene på kirkegården 11533443
58Blichfeldt, KathinkaNye kontekst 8-10 Oppgaver : Oppgavebok 113015280
59Svingen, ArneGrusomme netter 11243603
60Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 11192604
61Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 11022624
62Svingen, ArneDen slemme eleven 10973173
63Svingen, ArneOndskapens kjeller 10973233
64Svingen, ArnePengene eller livet 10412434
65Akerlie, IbenLars er lol 10354372
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 10302643
67Simon, FrancescaRampete Robin og fotballfantomet 10254632
68Svingen, ArneSkattekartet 10202344
69Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 10075961
70Svingen, ArneStormen 10042573
71Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 9904322
72Peers, BobbieLuridiumstyven 9884452
73Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 9878561
74Simon, FrancescaRampete Robin får lus 9765171
75Svingen, ArneSpådommen 9762543
76Jensen, JørnKasper på fotballeir 9604742
77Kibuishi, KazuIldfuglen 9582004
78Riquelme, AngellaAmigos uno : textos 95715600
79Elizabeth Diskin Kirsti Grana Winsvold Knut KasboEnter Basic skills 8-10 93514500
80Horst, Jørn LierUndervannsgåten 9355601
81Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 9343812
82Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 9322363
83Hjardar, EspenFaktor 1 : oppgavebok 92113110
84Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 9203862
85Horst, Jørn LierMaltesergåten 9205481
86Aamodt, IngunnDukken 9193942
87Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 9102214
88Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 9043782
89Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 9032633
90Jensen, JørnKasper spiller finale 9034931
91Holthe, Brita SemundsethNoch Einmal 2 : tekst- og arbeidsbok 88813220
92Coupe, RobertØgler 8623272
93Ryan, DeniseHunder 8602962
94Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 8557061
95Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 8512523
96Simon, FrancescaRampete Robins underbukse 8474331
97Banke, PeterAlt om Neymar 8452603
98Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 8443052
99Ingvaldsen, BjørnHistorie 8 : Makt og menneske 82511170
100Jensen, JørnKasper scorer 8245111

810 skolebibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 121 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1021 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2017 kl. 18:29:12


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20081/4 1/10 1/12 1/9 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As