100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 60506798
2Seierstad, ÅsneTo søstre 56777957
3Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 55846099
4Riley, LucindaSkyggesøsteren 50928366
5Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 50266377
6Fossum, KarinHviskeren : roman 49926198
7Moyes, JojoParis for én 48377376
8Riley, LucindaHelenas hemmelighet 46547056
9Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 43085807
10Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 39544748
11Nesbø, JoTørst 39169674
12Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 37875696
13Riley, LucindaStormens søster 35526565
14Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 33364707
15Moyes, JojoEtter deg 325610653
16Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 31003389
17Adler-Olsen, JussiSelfies 30045155
18Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 29864316
19Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 29075175
20Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 28913149
21Riley, LucindaDe syv søstre 28624486
22Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 28393917
23Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 27343637
24Lykke, NinaNei og atter nei : roman 27023387
25Riley, LucindaEngletreet 25686503
26Mankell, HenningSvenske gummistøvler 25513776
27Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 25403826
28Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 25063577
29Kristensen, TomPandora 24943586
30Michelet, JonEn sjøens helt : Brennende skip 24896853
31Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 23554355
32Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 23435384
33Uri, HeleneHålke : roman 23083257
34Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 22514355
35Renberg, ToreDu er så lys : roman 22333676
36Moyes, JojoEt helt halvt år 21999052
37Damhaug, TorkilEn femte årstid 21835234
38Guillou, JanEkte amerikanske jeans 21532887
39Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 20853765
40Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 20833426
41Morton, KateHuset ved innsjøen 20792717
42Lahlum, Hans OlavSporvekslingsmordet 20624065
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 20503535
44Johnsrud, IngarKalypso 20393126
45James, EricaAlt i et øyeblikk 20234344
46Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 19803286
47Moyes, JojoDen ene pluss en 19539851
48Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 19283825
49Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 18843315
50Hawkins, PaulaPiken på toget 18492936
51Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 18423036
52Hjorth, MichaelIkke bestått 18302557
53Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 18284993
54Coben, HarlanVær på vakt 17923005
55Wiik, ØysteinSkorpionen 17832926
56Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 17664693
57Nygårdshaug, GertBudbringeren 17462736
58Montefiore, SantaValentinas siste reise 17222118
59Sveen, GardBlod i dans 17223664
60Egeland, TomDjevelmasken 16613694
61Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 16554193
62Lunde, MajaBienes historie : roman 16523754
63Marklund, LizaJernblod 16306392
64Nesbø, JoBlod på snø 16265682
65Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 16242785
66Heivoll, GauteDe skyldfrie : roman 16232506
67McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 16203175
68Ullmann, LinnDe urolige : roman 16113754
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16002915
70Webb, KatherineDen engelske piken 16002556
71Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 15724253
72Montefiore, SantaVilla Magdalena 15652296
73Riley, LucindaMidnattsrosen 15603164
74Montefiore, SantaBirøkterens datter 15582925
75Arnaldur IndriðasonGlemt 15412915
76Mehlum, JanTo komma åtte sekunder : kriminalroman 15391699
77Andreassen, KyrreFor øvrig mener jeg at Karthago bør ødelegges : roman 15012336
78Færøvik, TorbjørnOrientekspressen : en vårreise 14993214
79Hanssen, EysteinJaget 14593653
80Riley, LucindaLavendelhagen 14552934
81Thørring, JorunDe dødes hus : en Orla Os-krim 14542326
82Lapena, ShariNaboparet 14521907
83Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 14502845
84Bjørnstad, KetilVerden som var min : Sekstitallet 14462755
85Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 14414613
86Isakstuen, MonicaVær snill med dyrene : roman 14372226
87Hart, JohnSyndenes forlatelse 14331758
88Lark, SarahEt håp ved verdens ende : roman 14321917
89Mackintosh, ClareJeg ser deg 13932954
90Läckberg, CamillaLøvetemmeren 13923713
91Barton, FionaEnken 13851568
92Jacobsen, RoyHvitt hav 13766971
93Rebanks, JamesSauebondens liv : fortellinger fra den engelske landsbygda 13723154
94Holt, AnneOffline 13726732
95Kepler, LarsStalker 13703593
96Kepler, LarsPlayground 13674433
97Seethaler, RobertEt helt liv 13542734
98Kallentoft, MonsIldjegerne 13441817
99Backman, FredrikEn mann ved navn Ove 13403773
100Aarø, Selma LønningHennes løgnaktige ytre : en roman om Anna Munch 13362216

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 149 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1940 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/06/2017 kl. 12:10:14


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As