100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 776110107
2Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 53846678
3Seierstad, ÅsneTo søstre 52657796
4Riley, LucindaSkyggesøsteren 52348476
5Adler-Olsen, JussiSelfies 45605498
6Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 40575747
7Riley, LucindaHelenas hemmelighet 37177065
8Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 33656005
9Fossum, KarinHviskeren : roman 32145665
10Riley, LucindaStormens søster 30786534
11Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 30684596
12Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 30645385
13Moyes, JojoParis for én 30137084
14Riley, LucindaDe syv søstre 27714526
15Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 26375065
16Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 24542968
17Riley, LucindaEngletreet 23716553
18Moyes, JojoEtter deg 23029852
19Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 22623945
20Lykke, NinaNei og atter nei : roman 22513246
21Granhus, FrodeForliset 22473197
22Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 22413216
23Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 215632420
24Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 21172937
25Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 20894464
26Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 20004264
27Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 19905183
28Dahl, ArneUtmarker 19843905
29Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 19603136
30Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 19393405
31Lunde, MajaBienes historie : roman 19043894
32Damhaug, TorkilEn femte årstid 18925073
33Jio, SarahFor evig 18762138
34Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 18733126
35Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 18714064
36Mackintosh, ClareJeg ser deg 18473335
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 18453754
38Morton, KateHuset ved innsjøen 18374474
39Jacobsen, RoyDe usynlige 18335003
40McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 18203275
41Jacobsen, RoyHvitt hav 17987902
42Bjøranger, TerjeBarcode : kriminalroman 17622566
43Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 17613315
44Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 17503574
45Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 17403904
46Börjlind, CillaSov du vesle spire 17232128
47Lapena, ShariNaboparet 16822038
48Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 16632885
49Coben, HarlanVær på vakt 16582925
50Hanssen, EysteinJaget 16583744
51Mankell, HenningSvenske gummistøvler 16472925
52Montefiore, SantaValentinas siste reise 16354034
53Moyes, JojoEt helt halvt år 16068061
54Riley, LucindaMidnattsrosen 16063224
55James, EricaAlt i et øyeblikk 15984213
56Moyes, JojoDen ene pluss en 15919431
57Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 15784873
58 Alle tiders historie 156417010
59 Verkstedhåndboka 155830130
60Ware, RuthKvinnen i lugar 10 15551948
61Nesbø, JoPoliti 15466072
62Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 15423085
63Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 15383474
64Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 15142985
65Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 151117040
66Nesbø, JoBlod på snø 14915562
67Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 14903174
68Hawkins, PaulaPiken på toget 14832615
69Guillou, JanEkte amerikanske jeans 14792396
70Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 14574423
71Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 14423833
72Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 14373983
73Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 14341857
74James, EricaLyden av en lerke 14321788
75Renberg, ToreDu er så lys : roman 14312715
76Riley, LucindaLavendelhagen 14232924
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14222934
78Larsen, Frode EiePå overflaten flyter vannliljene : kriminalroman 14142266
79Hjorth, MichaelIkke bestått 14132316
80Kristensen, TomPandora 14052715
81Larsen, Britt KarinAv lys er du kommet : roman 14012555
82Montefiore, SantaBirøkterens datter 13982804
83Riley, LucindaJenta på klippen 13832984
84Hawley, NoahDe som faller 13771817
85Ahnhem, StefanAtten grader minus 13711817
86Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 13593583
87Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 13493993
88Sarenbrant, SofieVisning 13351508
89Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 13124472
90Horst, Jørn LierJakthundene : kriminalroman 13123933
91Grebe, CamillaNår isen brister 13122295
92Mehlum, JanTo komma åtte sekunder : kriminalroman 12881647
93Loland, SigmundIdrett og samfunn 128714560
94Horst, Jørn LierHulemannen : kriminalroman 12834123
95Swanson, PeterDen tikkende kvinnen 12451567
96Kepler, LarsStalker 12403523
97Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 12373453
98Kallentoft, MonsIldjegerne 12351657
99Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 12312534
100Marklund, LizaJernblod 12315882

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 152 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1871 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2017 kl. 18:27:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As