100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 626010016
2Riley, LucindaSkyggesøsteren 60508457
3Seierstad, ÅsneTo søstre 59278117
4Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 57246518
5Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 49985858
6Adler-Olsen, JussiSelfies 43135447
7Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 41356056
8Riley, LucindaHelenas hemmelighet 41337055
9Fossum, KarinHviskeren : roman 40605866
10Moyes, JojoParis for én 37607225
11Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 36434717
12Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 35555486
13Riley, LucindaStormens søster 34166605
14Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 34095456
15Riley, LucindaDe syv søstre 28924486
16Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 27964186
17Moyes, JojoEtter deg 274510292
18Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 27243298
19Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 25634795
20Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 25314285
21Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 25303078
22Riley, LucindaEngletreet 25246623
23Lykke, NinaNei og atter nei : roman 24973287
24Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 23633466
25Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 23322918
26Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 23183696
27Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 22613785
28Adler-Olsen, JussiDen grenseløse 22084295
29Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 22053316
30Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 21755254
31Ferrante, ElenaHistoria om det nye namnet : unge år : roman 21104135
32Damhaug, TorkilEn femte årstid 20855124
33Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 20573386
34Mackintosh, ClareJeg ser deg 20513296
35Coben, HarlanVær på vakt 20473016
36Mankell, HenningSvenske gummistøvler 20283206
37Kristensen, TomPandora 19553265
38Hanssen, EysteinJaget 19443924
39Granhus, FrodeForliset 19323196
40Lapena, ShariNaboparet 19112079
41James, EricaAlt i et øyeblikk 19054354
42Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 18803595
43Morton, KateHuset ved innsjøen 18462597
44McCullers, CarsonHjertet er en ensom jeger 18443355
45Moyes, JojoEt helt halvt år 18418312
46Ferrante, ElenaHistoria om dei som flyktar og dei som blir : mellomår : roman 18403165
47Moyes, JojoDen ene pluss en 18269641
48Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 18113565
49Guillou, JanEkte amerikanske jeans 17882547
50Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 17784963
51Renberg, ToreDu er så lys : roman 17772956
52Lunde, MajaBienes historie : roman 17523664
53Uri, HeleneHålke : roman 17372955
54Jæger, JørgenMonster : kriminalroman 17253275
55Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 171425180
56Hawkins, PaulaPiken på toget 17102756
57Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 17103694
58Michelet, JonEn sjøens helt : Brennende skip 16926252
59Bjøranger, TerjeBarcode : kriminalroman 16722626
60Riley, LucindaMidnattsrosen 16703205
61Dahl, ArneUtmarker 16463804
62Nesbø, JoBlod på snø 16385632
63Montefiore, SantaValentinas siste reise 16312097
64Hjorth, MichaelIkke bestått 16272446
65Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 16214483
66Nesbø, JoPoliti 15776332
67Johnsrud, IngarKalypso 15722715
68Sveen, GardBlod i dans 15573494
69Smith, BettyDet vokser et tre i Brooklyn 15514193
70Lahlum, Hans OlavSporvekslingsmordet 15433674
71Börjlind, CillaSov du vesle spire 15352037
72Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 15304163
73Bjørnstad, KetilVerden som var min : Syttitallet 15292785
74Riley, LucindaLavendelhagen 15102865
75Mehlum, JanTo komma åtte sekunder : kriminalroman 14981708
76 Alle tiders historie 149116950
77Kallentoft, MonsIldjegerne 14861828
78Montefiore, SantaBirøkterens datter 14672885
79Brekke, JørgenParadisplaneten : kriminalroman 14594153
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14562905
81Marklund, LizaJernblod 14456112
82Lemaitre, PierreCamille 14421788
83Grebe, CamillaNår isen brister 14122316
84Jacobsen, RoyHvitt hav 14037161
85Jacobsen, RoyDe usynlige 13984463
86Kepler, LarsKaninjegeren 13974553
87Ahnhem, StefanAtten grader minus 13901787
88Riley, LucindaJenta på klippen 13802954
89Läckberg, CamillaLøvetemmeren 13743863
90Montefiore, SantaVilla Magdalena 13742096
91Arnaldur IndriðasonGlemt 13712784
92Swanson, PeterDen tikkende kvinnen 13691628
93Webb, KatherineDen engelske piken 13662375
94Yrsa SigurdardóttirDragsug : kriminalroman 13581847
95Jæger, JørgenRidderkorset : kriminalroman 13474463
96Riley, LucindaOrkideens hemmelighet 13413523
97Jio, SarahFor evig 13401907
98Larsen, Frode EiePå overflaten flyter vannliljene : kriminalroman 13302225
99Kepler, LarsStalker 13233503
100Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 132216250

989 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 149 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1915 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/08/2017 kl. 07:27:05


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As