100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Horst, Jørn LierDet innerste rommet 64257348
2Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 60667478
3Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 57487327
4Moyes, JojoJenta som ble igjen 569412744
5Horst, Jørn LierNullpunkt 47925968
6Lindell, UnniDronen : kriminalroman 43665168
7Moyes, JojoFremdeles meg 417512763
8Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 39885357
9Hoem, EdvardJordmor på jorda : huset under Blåhammaren 37705327
10Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 371410423
11Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 36947464
12Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 36054498
13Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 35175046
14Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 35175126
15Fossum, KarinFormørkelsen : roman 34484268
16Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 34014797
17Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 32984826
18Nesbø, JoMacbeth : roman 31416414
19Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 30407324
20Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 30197933
21Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 29674326
22Riley, LucindaMånesøsteren 24447423
23Sveistrup, SørenKastanjemannen 24213057
24Flatland, HelgaEn moderne familie 24115674
25Lillegraven, RuthAlt er mitt : psykologisk thriller 23903087
26Riley, LucindaSkyggesøsteren 23788082
27Furuseth, Else KåssElse går til psykolog 23224625
28Morton, KateKlokkemakerens datter 22703416
29Kalvø, AreHyttebok frå helvete 22553177
30Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 22418122
31Riley, LucindaDe syv søstre 22364405
32Läckberg, CamillaGullburet 22304684
33Mehlum, JanHvit engel, svart natt : kriminalroman 22093196
34Egeland, TomCodex 21773735
35Riley, LucindaStormens søster 21596173
36Nesbø, JoTørst 21527123
37Tvedt, ChrisBevisets stilling : kriminalroman 21433336
38Obama, MichelleMin historie 21264354
39Omar, SaraDødevaskeren 21023236
40Nesser, HåkanDe venstrehendtes forening 20303226
41Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 20204784
42Ahnhem, StefanMotiv X 19932627
43Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 19845543
44Läckberg, CamillaHeksen 19674514
45Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 19306343
46Lunde, MajaBlå : roman 19254524
47Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 19132717
48Moyes, JojoEtter deg 18578882
49Heivoll, GauteSang for sekstiåtte forrædere : roman 18533185
50Holt, AnneEn grav for to : Selma Falcks første sak : kriminalroman 18002477
51Lahlum, Hans OlavIsbjørngåten 17972926
52Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 17962956
53Grebe, CamillaHusdyret 17782178
54Guillou, JanDe som dreper drømmer, sover aldri 17652507
55Dahl, ArneÅpen sjø 17544453
56Lunde, MajaBienes historie : roman 17324174
57Persson Giolito, MalinUtover enhver rimelig tvil 17272846
58May, PeterLewisbrikkene 17254294
59Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 17114074
60Rohde, Hanne KristinOfferdyr 17093085
61May, PeterSvarthuset 16943285
62Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 16834573
63Adler-Olsen, JussiSelfies 16664054
64Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 16634303
65De la Motte, AndersHøstdåd 16631968
66May, PeterCoffin road 16552137
67Kepler, LarsLazarus 16313594
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 16133644
69Wells, BenedictUt av ensomheten 15912296
70Dahl, ArneInnland 15703105
71Honeyman, GailEleanor Oliphant har det helt fint 15611958
72Fonn, Maria KjosKinderwhore 15462526
73Riley, LucindaHelenas hemmelighet 15396092
74Ohlsson, KristinaSyndflod 15062326
75Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 15035682
76Nygårdshaug, GertZoo Europa : roman 14842865
77Montefiore, SantaGracies hemmelighet 14752456
78Petterson, PerUt og stjæle hester : roman 14744073
79De la Motte, AndersSensommer 14481957
80Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14353154
81Hjorth, MichaelEn høyere rettferdighet 14312835
82Allende, IsabelEtter vinteren 14272236
83Slimani, LeïlaVuggesang 14244902
84Montefiore, SantaDen glemte Deverill 14014123
85Isaac, CatherineEt lite stjerneteppe 13862186
86Mackintosh, ClareLa meg være 13853034
87Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 13732445
88Arnaldur IndriðasonFluktruten 13704572
89Kvæven, ToreNår landet mørknar : roman 13672405
90 Guinness World records 13653134
91Jacobsen, RoyDe usynlige 13614363
92Dahl, ArneUtmarker 13603873
93Johnsrud, IngarKorset 13542924
94Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 13503364
95Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 13504383
96Nordstrand, BeritTarmens medisin : 6 smarte trinn til sunn tarm, friskere kropp og klart hode 13504792
97Eikemo, MaritGratis og uforpliktande verdivurdering : roman 13492734
98Yrsa SigurdardóttirGalgen : kriminalroman 13421847
99Sveen, GardBjørnen 13304233
100Jio, SarahHjem til deg 13272824

1064 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 203 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2092 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/06/2019 kl. 17:31:53


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/5 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As