100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 59817597
2Moyes, JojoJenta som ble igjen 542412684
3Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 52797397
4Läckberg, CamillaGullburet 52085399
5Nesbø, JoKniv 507910025
6Horst, Jørn LierDet innerste rommet 50517516
7Horst, Jørn LierNullpunkt 42466116
8Lindell, UnniDronen : kriminalroman 37335197
9Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 35985166
10Slimani, LeïlaVuggesang 35415985
11Hoem, EdvardJordmor på jorda : huset under Blåhammaren 34575476
12Riley, LucindaSommerfuglrommet 32514976
13Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 32267504
14Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 311711452
15Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 30387224
16Moyes, JojoFremdeles meg 302412492
17Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 29984876
18Jæger, JørgenJudasskuddet 28927553
19Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 28774426
20Ambjørnsen, IngvarEkko av en venn : roman 28225425
21Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 28144745
22Egeland, TomFalken 27984206
23Montefiore, SantaDen glemte Deverill 27714755
24Hjorth, MichaelEn høyere rettferdighet 27443308
25Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 27154615
26Grebe, CamillaDvalen 26863627
27Nesser, HåkanDe venstrehendtes forening 26483298
28Nesbø, JoMacbeth : roman 25196313
29Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 251440520
30Riley, LucindaSkyggesøsteren 25008193
31Dahl, ArneÅpen sjø 24814545
32Riley, LucindaDe syv søstre 24225154
33Kalvø, AreHyttebok frå helvete 23353267
34Nesbø, JoTørst 23197343
35Fossum, KarinFormørkelsen : roman 22974015
36Furuseth, Else KåssElse går til psykolog 22974604
37Isaac, CatherineEt lite stjerneteppe 22932668
38Riley, LucindaStormens søster 22876383
39Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 22848372
40Sveistrup, SørenKastanjemannen 22312977
41Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 22104534
42Horst, Jørn LierRøykteppe 21774045
43May, PeterUalminnelige mennesker 21644235
44Börjlind, CillaKoldbrann 21022538
45Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 20453176
46Lunde, MajaBlå : roman 19914684
47De la Motte, AndersVinterild 19662268
48Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 19383815
49Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 19214434
50Raake, John KåreIsen : thriller 18933156
51Lunde, MajaBienes historie : roman 18714314
52Coben, HarlanIkke gi slipp 18222936
53Riley, LucindaHelenas hemmelighet 17946122
54Ahnhem, StefanMotiv X 17902606
55Lillegraven, RuthAlt er mitt : psykologisk thriller 17892756
56Morton, KateKlokkemakerens datter 17823425
57Obama, MichelleMin historie 17754334
58Flatland, HelgaEn moderne familie 17455233
59Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 17395123
60Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 17302945
61 Verkstedhåndboka 167931600
62Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 16703954
63Gran, SisselInni er vi alltid unge : aldringsmeditasjoner 16522396
64Houellebecq, MichelSerotonin 16353994
65Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 16074043
66Läckberg, CamillaHeksen 16044053
67Yrsa SigurdardóttirGalgen : kriminalroman 15711987
68Seierstad, ÅsneTo søstre 15624863
69Moyes, JojoEtter deg 15538311
70Murakami, HarukiDrapet på kommandanten : En idé gir seg til kjenne 15433314
71James, EricaBlomsterårene 15322137
72Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 15294043
73 Alle tiders historie 152819090
74Sten, VivecaI feil selskap 15261908
75Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 15225822
76Tudor, C.J.Gullungen 15202306
77De la Motte, AndersHøstdåd 15082027
78Grebe, CamillaHusdyret 15062157
79Brekke, TorilKobrahjerte : roman 15012875
80Riley, LucindaMånesøsteren 14967412
81Bjerkli, Myriam H.Stella polaris 14922446
82Jensen, Jens HenrikFrosne flammer 14842097
83Edvardsson, MattiasEn helt vanlig familie 14821778
84May, PeterSvarthuset 14803284
85Næss, Sven PetterDen stille uke : kriminalroman 14732456
86Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 14506742
87Mehlum, JanHvit engel, svart natt : kriminalroman 14402725
88Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 14353713
89Webb, KatherineSpor i støvet 14302455
90Wells, BenedictUt av ensomheten 14254023
91Omar, SaraDødevaskeren 14222805
92Borge, ØisteinJeg er nummer 13 : en Bogart Bull-krim 14202445
93May, PeterLewisbrikkene 14204273
94Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 14144752
95De la Motte, AndersSensommer 13892146
96Bjøranger, TerjeBusiness : kriminalroman 13772465
97Adler-Olsen, JussiSelfies 13743503
98Riley, LucindaEngletreet 13685712
99Egeland, TomCodex 13683433
100Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 13655252

1103 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 235 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2168 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/10/2019 kl. 12:34:55


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As