100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoKniv 805811766
2Riley, LucindaSommerfuglrommet 588912134
3Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 57588726
4Läckberg, CamillaGullburet 53176208
5Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 51168026
6Horst, Jørn LierDet innerste rommet 47368345
7Ambjørnsen, IngvarEkko av en venn : roman 44656416
8Moyes, JojoJenta som ble igjen 437113313
9Jæger, JørgenJudasskuddet 43328525
10Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 40385786
11Horst, Jørn LierNullpunkt 40146526
12Horst, Jørn LierRøykteppe 38525067
13Horst, Jørn LierIllvilje 376411853
14Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 35548214
15Slimani, LeïlaVuggesang 35426435
16Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 34247864
17Lindell, UnniDronen : kriminalroman 33865486
18Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 331512892
19Christensen, Lars SaabyeByens spor : skyggeboken 328210693
20Hoem, EdvardJordmor på jorda : huset under Blåhammaren 31156005
21Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 30305555
22Moyes, JojoFremdeles meg 285812992
23Egeland, TomFalken 27484396
24Hjorth, MichaelEn høyere rettferdighet 27223637
25Grebe, CamillaDvalen 26783966
26Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 26545185
27Flood, HeleneTerapeuten 26515894
28Ragde, Anne BirkefeldtDatteren : roman 26406444
29Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 253143950
30Riley, LucindaDe syv søstre 25305674
31Nesser, HåkanDe venstrehendtes forening 24883557
32Nesbø, JoTørst 24818153
33Riley, LucindaSkyggesøsteren 24618532
34Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 24334585
35Montefiore, SantaDen glemte Deverill 24234964
36Dale, Jan KristofferArbeidsnever : noveller 23903470
37Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 23859092
38Nesbø, JoMacbeth : roman 23626783
39Riley, LucindaStormens søster 23556913
40Lunde, MajaBlå : roman 23465324
41Webb, KatherineSpor i støvet 23313366
42Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 23194784
43Dahl, ArneÅpen sjø 23164784
44Furuseth, Else KåssElse går til psykolog 23055004
45Isaac, CatherineEt lite stjerneteppe 23023057
46Kalvø, AreHyttebok frå helvete 22973506
47Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 22605194
48May, PeterUalminnelige mennesker 22544574
49Lunde, MajaBienes historie : roman 22495024
50Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 22264075
51Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 21465244
52Sveistrup, SørenKastanjemannen 20753226
53Jón Kalman StefánssonHistorien om Ásta : hvor drar man om det ikke finnes noen vei ut av verden? 20703266
54Loe, ErlendHelvete 20503465
55Börjlind, CillaKoldbrann 20282757
56Gran, SisselInni er vi alltid unge : aldringsmeditasjoner 19612737
57De la Motte, AndersVinterild 19202547
58Riley, LucindaHelenas hemmelighet 19016872
59Fossum, KarinFormørkelsen : roman 18964084
60Fjell, Jan-ErikGjemsel : krim 18823824
61Moyes, JojoOver horisonten 18608062
62Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 18553425
63Houellebecq, MichelSerotonin 18304294
64Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 18294603
65Flatland, HelgaEn moderne familie 18205793
66Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 18134164
67Seierstad, ÅsneTo søstre 17745703
68Matre, Agnes LoviseIskald : kriminalroman 17232905
69Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 17115533
70 Verkstedhåndboka 171131950
71Ahnhem, StefanMotiv X 16952736
72Coben, HarlanIkke gi slipp 16903025
73Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 16824713
74Obama, MichelleMin historie 16004323
75Morton, KateKlokkemakerens datter 15963644
76Lillegraven, RuthAlt er mitt : psykologisk thriller 15923045
77 Guinness World records 15904203
78 Alle tiders historie 157219110
79Næss, Sven PetterDen stille uke : kriminalroman 15652615
80May, PeterSvarthuset 15613644
81Raake, John KåreIsen : thriller 15593065
82Moyes, JojoEtter deg 15298671
83Murakami, HarukiDrapet på kommandanten : En idé gir seg til kjenne 15193314
84James, EricaBlomsterårene 15172336
85Lykke, NinaNei og atter nei : roman 15153524
86Grebe, CamillaHusdyret 14812376
87Adler-Olsen, JussiSelfies 14774203
88Aubert, Marie GrønborgVoksne mennesker : roman 14663074
89Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 14583733
90FranzobelMedusas flåte 14484393
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14453424
92Stridsberg, SaraKjærlighetens Antarktis 14452545
93Hellen, Gøril EmiliePortnerboligen 14452785
94Jackson, StinaSølvveien 14402555
95Honeyman, GailEleanor Oliphant har det helt fint 14352156
96Tudor, C.J.Gullungen 14342396
97De la Motte, AndersHøstdåd 14302166
98Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 14214812
99Greni, GeirJeg ser død 14112465
100Loland, SigmundIdrett og samfunn 140417830

1105 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 203 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2289 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 06/12/2019 kl. 07:39:36


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As