100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoKniv 856611827
2Riley, LucindaSommerfuglrommet 637912215
3Horst, Jørn LierIllvilje 597612194
4Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 56088736
5Läckberg, CamillaGullburet 52816158
6Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 51087986
7Ambjørnsen, IngvarEkko av en venn : roman 49706607
8Jæger, JørgenJudasskuddet 48498565
9Horst, Jørn LierRøykteppe 46645248
10Christensen, Lars SaabyeByens spor : skyggeboken 458510994
11Horst, Jørn LierDet innerste rommet 45738245
12Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 41355877
13Moyes, JojoJenta som ble igjen 403913093
14Flood, HeleneTerapeuten 40006496
15Horst, Jørn LierNullpunkt 39176446
16Ragde, Anne BirkefeldtDatteren : roman 38276615
17Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 38207974
18Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 37878364
19Moyes, JojoOver horisonten 370510193
20Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 350213432
21Slimani, LeïlaVuggesang 33226285
22Lindell, UnniDronen : kriminalroman 31355435
23Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 30215435
24Hoem, EdvardJordmor på jorda : huset under Blåhammaren 29955965
25Moyes, JojoFremdeles meg 269612782
26Hjorth, MichaelEn høyere rettferdighet 26453737
27Riley, LucindaDe syv søstre 26365844
28Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 26295304
29Lunde, MajaBlå : roman 25975784
30Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 25634136
31Grebe, CamillaDvalen 25553846
32Fjell, Jan-ErikGjemsel : krim 25444076
33Egeland, TomFalken 25054235
34Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 248640160
35Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 24694915
36Furuseth, Else KåssElse går til psykolog 24175024
37Kalvø, AreHyttebok frå helvete 24173556
38Riley, LucindaSkyggesøsteren 24098492
39Nesser, HåkanDe venstrehendtes forening 23963596
40Dale, Jan KristofferArbeidsnever : noveller 23943274
41Nesbø, JoTørst 23887923
42Lunde, MajaBienes historie : roman 23805374
43May, PeterUalminnelige mennesker 23324645
44Webb, KatherineSpor i støvet 23303366
45Riley, LucindaStormens søster 23206873
46Lunde, MajaPrzewalskis hest : roman 23105783
47Loe, ErlendHelvete 23053516
48Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 22908812
49Jón Kalman StefánssonHistorien om Ásta : hvor drar man om det ikke finnes noen vei ut av verden? 22714285
50Dahl, ArneÅpen sjø 22474854
51Isaac, CatherineEt lite stjerneteppe 22333037
52Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 22204554
53Montefiore, SantaDen glemte Deverill 21804994
54Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 21525174
55Nesbø, JoMacbeth : roman 21046363
56Jackson, StinaSølvveien 20962897
57Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 20904754
58Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 20685054
59Gran, SisselInni er vi alltid unge : aldringsmeditasjoner 20572787
60Jacobsen, RoyMannen som elsket Sibir : en sommerfuglsamlers erindringer fra Øst-Sibir 20265183
61Aubert, Marie GrønborgVoksne mennesker : roman 19723385
62De la Motte, AndersVinterild 19642627
63Sveistrup, SørenKastanjemannen 19633226
64Houellebecq, MichelSerotonin 19524264
65Matre, Agnes LoviseIskald : kriminalroman 19463056
66Börjlind, CillaKoldbrann 19452717
67Adler-Olsen, JussiOffer 2117 19084973
68Renberg, ToreIngen tid å miste : roman 18703844
69Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 18666193
70Lykke, NinaNei og atter nei : roman 18633804
71Riley, LucindaHelenas hemmelighet 18556772
72Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 18133355
73Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 17295623
74Ahnhem, StefanMotiv X 17292706
75Brekke, JørgenMenneskehunger : kriminalroman 17283375
76Hanssen, EysteinEn kort evighet 17193774
77Teige, TrudeAldri tilgi 17113524
78Damhaug, TorkilSe en annen vei : roman 16983904
79 Verkstedhåndboka 169831940
80Lagercrantz, DavidHun som må dø 16943325
81Flatland, HelgaEn moderne familie 16915393
82Fossum, KarinFormørkelsen : roman 16813944
83Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 16694563
84Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 16223864
85 Guinness World records 16004163
86Obama, MichelleMin historie 15874313
87Galbraith, RobertHvit død 15863364
88 Alle tiders historie 156019110
89May, PeterSvarthuset 15553584
90Coben, HarlanIkke gi slipp 15422945
91Hislop, VictoriaDe som er elsket 15343055
92Lillegraven, RuthAlt er mitt : psykologisk thriller 15322925
93Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 15284113
94Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 15253674
95James, EricaBlomsterårene 15202386
96Morton, KateKlokkemakerens datter 15183614
97Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 15175072
98Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 15153464
99Moyes, JojoEtter deg 15048601
100Adler-Olsen, JussiSelfies 14954333

1106 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 214 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2336 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/01/2020 kl. 07:56:21


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As