100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Moyes, JojoFremdeles meg 551312964
2Horst, Jørn LierNullpunkt 54335869
3Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 49326947
4Horst, Jørn LierDet innerste rommet 46547246
5Nesbø, JoMacbeth : roman 44116676
6Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 39089114
7Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 38297355
8Fossum, KarinFormørkelsen : roman 37244238
9Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 36967335
10Moyes, JojoJenta som ble igjen 36895536
11Lindell, UnniDronen : kriminalroman 36624777
12Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 35478044
13Flatland, HelgaEn moderne familie 32756205
14Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 30554756
15Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 30064636
16Nesbø, JoTørst 29038003
17Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 28708523
18Omar, SaraDødevaskeren 28433577
19Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 27935674
20Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 27564526
21Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 27404935
22Egeland, TomCodex 26964086
23Läckberg, CamillaHeksen 26305085
24Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 261742390
25Tvedt, ChrisBevisets stilling : kriminalroman 25433497
26Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 25384245
27Riley, LucindaSkyggesøsteren 25028103
28Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 24616463
29Riley, LucindaDe syv søstre 22904505
30Lunde, MajaBlå : roman 22414265
31Johnsrud, IngarKorset 22403366
32Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 22354664
33Riley, LucindaStormens søster 21636243
34Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 21632867
35Adler-Olsen, JussiSelfies 21544424
36Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 21504324
37Moyes, JojoEtter deg 21459232
38Jacobsen, RoyRigels øyne 21067922
39May, PeterLewisbrikkene 20364304
40Eikemo, MaritGratis og uforpliktande verdivurdering : roman 20243056
41Dahl, Kjell OlaSøsteren : kriminalroman 19912856
42Heivoll, GauteSang for sekstiåtte forrædere : roman 19843246
43Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 19824414
44Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 19603605
45Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 19443934
46Montefiore, SantaGracies hemmelighet 19322577
47Ohlsson, KristinaSyndflod 19192587
48Mackintosh, ClareLa meg være 19193225
49Jio, SarahHjem til deg 19133066
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 18943595
51Ingulstad, FridUrolige dager 18829471
52Lunde, MajaBienes historie : roman 18734054
53Granhus, FrodeForsvinningen 18624084
54Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 18494264
55May, PeterSvarthuset 18453225
56Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 18322776
57May, PeterLewismannen 18135033
58Brekke, JørgenAlle kan drepe : kriminalroman 17902686
59Sveen, GardBjørnen 17782736
60Persson Giolito, MalinUtover enhver rimelig tvil 17732866
61Dahl, ArneInnland 17643255
62Holt, AnneEn grav for to : Selma Falcks første sak : kriminalroman 17482497
63Webb, KatherineSkjulestedene 17292417
64Moyes, JojoEt helt halvt år 17217932
65Nygårdshaug, GertZoo Europa : roman 17193165
66Riley, LucindaHelenas hemmelighet 16996152
67Jacobsen, RoyDe usynlige 16904873
68Moyes, JojoParis for én 16876672
69Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 16815213
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16793165
71James, EricaDet lille pianohuset 16693954
72Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 16382247
73Mehlum, JanHvit engel, svart natt : kriminalroman 16363055
74Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 16255812
75Seierstad, ÅsneTo søstre 16115303
76Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 15945752
77 Alle tiders historie 158918940
78Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 15462625
79Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 15214423
80Grebe, CamillaHusdyret 15211927
81Morton, KateKlokkemakerens datter 15153294
82Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 150218190
83 Verkstedhåndboka 148729830
84 Guinness World records 14613354
85De la Motte, AndersSensommer 14591907
86May, PeterCoffin road 14472037
87Nesser, HåkanEugen Kallmanns øyne : roman 14331987
88Kvæven, ToreNår landet mørknar : roman 14292515
89Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 14172934
90Lahlum, Hans OlavIsbjørngåten 14172745
91Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 14093054
92Jio, SarahFor evig 13842784
93Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 13703963
94Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 13703543
95Riley, LucindaMånesøsteren 13637351
96Hjorth, HelgaFri vilje : roman 13513743
97Rohde, Hanne KristinOfferdyr 13482056
98Yndestad, Monika NordlandGraven 13374862
99Moyes, JojoDen ene pluss en 13288811
100Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 13234263

1067 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 212 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2019 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/02/2019 kl. 07:21:24


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As