100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Flatland, HelgaEn moderne familie 54936887
2Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 54106578
3Jacobsen, RoyRigels øyne 50059115
4Nesbø, JoTørst 49609275
5Moyes, JojoFremdeles meg 470212753
6Läckberg, CamillaHeksen 44335807
7Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 43058684
8Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 37446246
9Adler-Olsen, JussiSelfies 34915036
10Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 34244377
11Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 34095326
12Riley, LucindaSkyggesøsteren 33938164
13Hjorth, HelgaFri vilje : roman 33415456
14Lunde, MajaBlå : roman 32804677
15Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 32415016
16Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 32316524
17Damhaug, TorkilGlasshjerte 31574866
18Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 30994936
19Seierstad, ÅsneTo søstre 29307254
20Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 26896174
21Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 26864076
22Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 25593686
23Kjærstad, JanBerge : roman 24943836
24Egeland, TomLasaruseffekten 24834265
25Riley, LucindaHelenas hemmelighet 23776663
26Riley, LucindaDe syv søstre 23744365
27Teige, TrudePasienten : krim 23122828
28Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 22213266
29Lunde, MajaBienes historie : roman 22164524
30Riley, LucindaStormens søster 21416103
31Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 21245124
32Lagercrantz, DavidMannen som jaget sin egen skygge 21013116
33Nesbø, JoMacbeth : roman 20936443
34Lahlum, Hans OlavDe fems tegn 20575094
35Moyes, JojoEtter deg 20449292
36Enger, CeciliePust for meg : roman 20243096
37Dahl, ArneUtmarker 19554064
38Samartin, CeciliaSkjønnhet for aske : roman 19542597
39Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 19512507
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 19353964
41Fugelli, PerPer dør 18654284
42Jacobsen, RoyDe usynlige 18575293
43Tiller, Carl FrodeBegynnelser : roman 18093165
44Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 18032537
45Jacobsen, RoyHvitt hav 17997842
46Dahl, Niels FredrikMor om natten : roman 17862906
47Brekke, TorilAlle elsket moren din : roman 17862826
48Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 17682596
49Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 17603894
50Brekke, JørgenAvgrunnsblikk : kriminalroman 17313125
51Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 17253604
52Moyes, JojoParis for én 17216602
53Guillou, Jan1968 16992606
54Riley, LucindaEngletreet 16986132
55Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 16833125
56Webb, KatherineSkjulestedene 16702536
57Isaac, CatherineHer, nå, alltid 16692028
58Henriksen, LeviHer hos de levende : roman 16582586
59Ferrante, ElenaDen dunkle dottera : roman 16552247
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 16493245
61May, PeterSvarthuset 16392895
62Linde, HeidiTalte dager : roman 16152636
63Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 15904413
64Jio, SarahFor evig 15842965
65Follett, KenDen evige ilden 15844133
66Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 15813674
67Ohlsson, KristinaSyndflod 15592376
68Hoem, EdvardBror din på prærien : roman 15123644
69Wiik, ØysteinDødsrytteren 14872815
70Moyes, JojoEt helt halvt år 14627571
71Matre, Agnes LoviseSkinnet bedrar : kriminalroman 14462555
72Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 14234383
73Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 14162775
74Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14162835
75Bjørnstad, KetilVerden som var min : Åttitallet 14062595
76Lemaitre, PierreBrudekjolen 13941997
77French, Kari Hilde HodneDødsdømt i Kongo : kampen for friheten 13665012
78Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 13584093
79Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 13574532
80Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 13464173
81Junker, MereteVannmannen : kriminalroman 13422236
82 Guinness World records 13262934
83Mackintosh, ClareJeg ser deg 13262944
84Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 12982106
85Clark, Mary HigginsBruden som forsvant 12903263
86May, PeterLewismannen 12881627
87Montefiore, SantaToner av kjærlighet og krig : roman 12851986
88Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 12813263
89Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 12814392
90Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 12705512
91Bakke, AsbjørnErik Bye 12502994
92Yrsa SigurdardóttirSyndsforlatelse : kriminalroman 12251866
93Nore, AslakUlvefellen : spenningsroman 12242065
94Dahl, ArneInnland 12202764
95Steen, ThorvaldDet hvite badehuset 11931926
96Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 11862185
97Backman, FredrikBjørnstad 11862714
98Mackintosh, ClareJeg lar deg gå 11822814
99Moyes, JojoDen ene pluss en 11468481
100Montefiore, SantaValentinas siste reise 11303653

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 176 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1955 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/06/2018 kl. 07:14:32


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As