100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Horst, Jørn LierIllvilje 826112376
2Nesbø, JoKniv 638011555
3Moyes, JojoOver horisonten 594811045
4Christensen, Lars SaabyeByens spor : skyggeboken 574411215
5Riley, LucindaSommerfuglrommet 561712364
6Flood, HeleneTerapeuten 50166907
7Ragde, Anne BirkefeldtDatteren : roman 48926707
8Lykke, NinaFull spredning : en legeroman 46248605
9Horst, Jørn LierRøykteppe 38525237
10Jæger, JørgenJudasskuddet 37948324
11Läckberg, CamillaGullburet 37206056
12Lunde, MajaPrzewalskis hest : roman 37056535
13Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 36498014
14Ambjørnsen, IngvarEkko av en venn : roman 36086685
15Ravatn, AgnesDei sju dørene : roman 35335786
16Adler-Olsen, JussiOffer 2117 35016005
17Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 33657984
18Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 32886045
19Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 31187873
20Horst, Jørn LierDet innerste rommet 30637743
21Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 304715281
22Jacobsen, RoyMannen som elsket Sibir : en sommerfuglsamlers erindringer fra Øst-Sibir 30055635
23Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 29088153
24Horst, Jørn LierNullpunkt 27676044
25Renberg, ToreIngen tid å miste : roman 26824675
26Hislop, VictoriaDe som er elsket 26665604
27Jackson, StinaSølvveien 26603308
28Moyes, JojoJenta som ble igjen 265212722
29Riley, LucindaSolsøsteren : Electras historie 25937693
30Fjell, Jan-ErikGjemsel : krim 24854006
31Lahlum, Hans OlavAvklaringene 24735604
32Brekke, JørgenMenneskehunger : kriminalroman 24373886
33Riley, LucindaSolsøsteren 24237683
34Damhaug, TorkilSe en annen vei : roman 23974305
35Dale, Jan KristofferArbeidsnever : noveller 23643273
36Mímir KristjánssonMamma er trygda 23485084
37Riley, LucindaDe syv søstre 23326063
38Jio, SarahAlle blomstene i Paris 23283846
39Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 23174804
40Westover, TaraNoe tapt og noe vunnet 23085384
41Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 22735853
42Lunde, MajaBlå : roman 22636403
43Hoem, EdvardJordmor på jorda : huset under Blåhammaren 22615793
44Teige, TrudeAldri tilgi 22333376
45Lagercrantz, DavidHun som må dø 22073646
46Slimani, LeïlaVuggesang 21836113
47Monsen, LarsLars Monsen : mitt liv 21254434
48Aubert, Marie GrønborgVoksne mennesker : roman 21183735
49Grebe, CamillaDvalen 20883965
50Lunde, MajaBienes historie : roman 20515623
51Lykke, NinaNei og atter nei : roman 19994274
52Loe, ErlendHelvete 19654644
53Tvedt, ChrisFormildende omstendigheter : kriminalroman 19453485
54Arnaldur IndriðasonMørket vet 19354084
55Hanssen, EysteinEn kort evighet 19054054
56Moyes, JojoFremdeles meg 183912181
57Kalvø, AreHyttebok frå helvete 18303405
58Backman, FredrikFolk med angst 18263455
59Lindell, UnniDronen : kriminalroman 18114863
60Mehlum, JanFornemmelse av skyld : kriminalroman 17983325
61Hjorth, MichaelEn høyere rettferdighet 17973495
62Riley, LucindaStormens søster 17846152
63Bakkeid, Heine T.Vi skal ikke våkne 17813355
64Galbraith, RobertHvit død 17533534
65Fløgstad, KjartanDue og drone : roman 17493624
66Jón Kalman StefánssonHistorien om Ásta : hvor drar man om det ikke finnes noen vei ut av verden? 17284104
67Lahlum, Hans OlavReiulf Steen : historien, triumfene og tragediene 17264453
68Riley, LucindaSkyggesøsteren 17127442
69Furuseth, Else KåssElse går til psykolog 17124673
70Ahnhem, StefanX måter å dø på 16913025
71Holt, AnneFuret/værbitt : Selma Falcks andre store sak : kriminalroman 16792726
72May, PeterDrapet på Entry Island 16712476
73Solstad, DagTredje, og siste, roman om Bjørn Hansen : roman 16593245
74Houellebecq, MichelSerotonin 16384223
75Atwood, MargaretGileads døtre 16192945
76Schepp, EmelieBroder Jakob 15932476
77Webb, KatherineSpor i støvet 15903105
78Nesser, HåkanDe venstrehendtes forening 15823354
79Bjørnstad, KetilVerden som var min : Tyvetallet 15733494
80Gran, SisselInni er vi alltid unge : aldringsmeditasjoner 15632576
81Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 15625103
82May, PeterUalminnelige mennesker 15534143
83Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 15334863
84Myhre, LinnéaMeg, meg, meg : roman 15293674
85Nesbø, JoTørst 15246242
86Isaac, CatherineEt lite stjerneteppe 15212895
87Yndestad, Monika NordlandUlmebrann 15062705
88Dahl, ArneÅpen sjø 15034533
89Valla, KristinUt av det blå : roman 14692875
90Kolloen, Ingar SlettenUnder krigen : Vi må ikke falle 14673574
91Egeland, TomFalken 14673733
92Wiik, ØysteinTredje gang du dør : thriller 14492914
93De la Motte, AndersVinterild 14442445
94Teige, TrudeAldri tilgi : en Kajsa Coren-krim 14321728
95Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 14144643
96Sveen, GardDrømmenes gud 14092834
97Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 13927991
98Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 13773154
99Guillou, JanDen andre dødssynd 13412694
100Ragde, Anne B.Datteren : roman 13251677

1113 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 221 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2324 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 10/04/2020 kl. 07:52:45


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/10 1/5 1/8 1/2 1/4 1/12 1/11 1/3 1/6 1/9 1/1
20201/2 1/4 1/1 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As