100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Moyes, JojoFremdeles meg 709713145
2Nesbø, JoMacbeth : roman 51117087
3Flatland, HelgaEn moderne familie 45856956
4Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 42076326
5Nesbø, JoTørst 40179094
6Läckberg, CamillaHeksen 38765756
7Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 37248824
8Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 35597414
9Jacobsen, RoyRigels øyne 33638813
10Riley, LucindaSkyggesøsteren 31668373
11Adler-Olsen, JussiSelfies 29325085
12Lunde, MajaBlå : roman 28514416
13Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 27654376
14Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 27595035
15Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 27195425
16Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 254942230
17Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 25235984
18Riley, LucindaDe syv søstre 24544555
19Riley, LucindaStormens søster 24346543
20Omar, SaraDødevaskeren 24073427
21Granhus, FrodeForsvinningen 23773586
22Ohlsson, KristinaSyndflod 23252788
23Moyes, JojoEtter deg 23229482
24Mackintosh, ClareLa meg være 22933506
25Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 22866213
26Seierstad, ÅsneTo søstre 22646483
27Horst, Jørn LierNullpunkt 22565324
28Riley, LucindaHelenas hemmelighet 22476763
29Jio, SarahHjem til deg 22453157
30Bakkeid, Heine T.Møt meg i paradis : kriminalroman 22073047
31James, EricaDet lille pianohuset 22004285
32Nilssen, OlaugTung tids tale : roman 21643346
33Dahl, ArneInnland 21563416
34Webb, KatherineSkjulestedene 21552737
35Eikemo, MaritGratis og uforpliktande verdivurdering : roman 21233246
36Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 21053665
37Montefiore, SantaSlottets siste hemmelighet 20875503
38Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 20643885
39Finn, A.J.Kvinnen i vinduet 20412558
40Montefiore, SantaDeverillslottets døtre 20234574
41Lunde, MajaBienes historie : roman 20224035
42Teige, TrudePasienten : krim 20152857
43Damhaug, TorkilGlasshjerte 20084284
44Brekke, JørgenAlle kan drepe : kriminalroman 20042916
45Moyes, JojoParis for én 19326812
46Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 19184963
47Hjorth, HelgaFri vilje : roman 19144913
48Jio, SarahFor evig 19003106
49Kjærstad, JanBerge : roman 18863285
50Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 18774534
51May, PeterSvarthuset 18563215
52Dahl, ArneUtmarker 18354134
53Yndestad, Monika NordlandGraven 18325453
54Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 18235123
55Jacobsen, RoyDe usynlige 18235293
56May, PeterLewismannen 17894014
57May, PeterLewisbrikkene 17682257
58Riley, LucindaEngletreet 16986302
59Nesser, HåkanEugen Kallmanns øyne : roman 16842207
60Moyes, JojoEt helt halvt år 16238151
61De la Motte, AndersSensommer 16231938
62 Verkstedhåndboka 161731630
63Jacobsen, RoyHvitt hav 16007802
64 Alle tiders historie 159318910
65Dahl, Niels FredrikMor om natten : roman 15882685
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 15813664
67Montefiore, SantaGracies hemmelighet 15722576
68James, EricaLyden av en lerke 15142905
69Lemaitre, PierreBrudekjolen 15051977
70Nordengen, KajaHjernen er stjernen : ditt eneste uerstattelige organ 14934523
71Tofteberg, Grete NormannMaximum 8 149218090
72Tudor, C.J.Krittmannen 14813454
73Johnsrud, IngarKorset 14563184
74Samartin, CeciliaSkjønnhet for aske : roman 14472416
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 14423164
76Isaac, CatherineHer, nå, alltid 14412017
77Hislop, VictoriaPostkort fra Hellas 14302525
78Barton, FionaBarnet 14282435
79Lykke, NinaNei og atter nei : roman 14242775
80Moyes, JojoDen ene pluss en 14229121
81Egeland, TomLasaruseffekten 13683404
82Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 13483723
83Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 13474053
84Horst, Jørn LierBlindgang : kriminalroman 13414512
85Enders, GiuliaSjarmen med tarmen : om et av kroppens mest undervurderte organer 13394572
86James, EricaAlt i et øyeblikk 13384003
87Coben, HarlanHjem 13291837
88Fatland, ErikaGrensen : en reise rundt Russland : gjennom Nord-Korea, Kina, Mongolia, Kasakhstan, Aserbajdsjan, Georgia, Ukraina, Hviterussland, Litauen, Polen, Latvia, Estland, Finland og Norge samt Nordøstpassasjen 13274173
89Lagercrantz, DavidMannen som jaget sin egen skygge 13142545
90Loland, SigmundIdrett og samfunn 131315460
91Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 13083763
92Guillou, Jan1968 12922185
93Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 12854342
94Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 12772205
95Whitehead, ColsonDen underjordiske jernbanen 12683054
96Dahl, Kjell OlaSøsteren : kriminalroman 12642714
97Yrsa SigurdardóttirSyndsforlatelse : kriminalroman 12531856
98Flatland, HelgaBli hvis du kan, reis hvis du må : roman 12333613
99Kjølner, Lene LauritsenI de beste sirkler : kriminalroman 12262205
100Enger, CeciliePust for meg : roman 12252604

1002 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 173 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1950 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2018 kl. 07:14:51


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As