100 mest utlånte voksenbøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Riley, LucindaMånesøsteren : Tiggys historie 67347319
2Horst, Jørn LierDet innerste rommet 59537268
3Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 58617248
4Moyes, JojoJenta som ble igjen 583412594
5Horst, Jørn LierNullpunkt 46745917
6Lindell, UnniDronen : kriminalroman 42455028
7Hoem, EdvardJordmor på jorda : huset under Blåhammaren 41465347
8Läckberg, CamillaGullburet 41095088
9Moyes, JojoFremdeles meg 374512582
10Petterson, PerMenn i min situasjon : en roman 35084887
11Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 34294837
12Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 34249773
13Kepler, LarsLazarus : kriminalroman 33984417
14Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 33967294
15Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 33214707
16Niemi, MikaelKoke bjørn : roman 29974726
17Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 29527024
18Fossum, KarinFormørkelsen : roman 29434087
19Nesbø, JoMacbeth : roman 29176074
20Nesbø, JoKniv 28868993
21Bjørk, SamuelGutten som elsket rådyr 28714626
22Nesser, HåkanDe venstrehendtes forening 28293308
23Slimani, LeïlaVuggesang 27765564
24Riley, LucindaSkyggesøsteren 26208023
25Furuseth, Else KåssElse går til psykolog 25954675
26Dahl, ArneÅpen sjø 25474575
27Hjorth, VigdisLærerinnens sang : roman 25033926
28Sveistrup, SørenKastanjemannen 24942938
29Riley, LucindaDe syv søstre 24795084
30Hjorth, MichaelEn høyere rettferdighet 24763227
31Montefiore, SantaDen glemte Deverill 24524605
32Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 244441170
33Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 24184335
34Riley, LucindaStormens søster 24176273
35Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 23888122
36Kalvø, AreHyttebok frå helvete 23693257
37Nesbø, JoTørst 23497163
38Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 22467552
39Isaac, CatherineEt lite stjerneteppe 22112419
40Flatland, HelgaEn moderne familie 21755304
41Morton, KateKlokkemakerens datter 21383456
42Grebe, CamillaDvalen 21263516
43Egeland, TomFalken 21243905
44Lillegraven, RuthAlt er mitt : psykologisk thriller 21162887
45De la Motte, AndersVinterild 20302219
46Lunde, MajaBlå : roman 20124434
47Erikson, ThomasOmgitt av idioter : hvordan forstå dem det ikke går an å forstå 19923096
48Ahnhem, StefanMotiv X 19842617
49Mytting, LarsSvøm med dem som drukner : roman 19834444
50Riley, LucindaSommerfuglrommet 19534244
51Obama, MichelleMin historie 19384264
52Riley, LucindaMånesøsteren 19187422
53Jón Kalman StefánssonSommerlys, og så kommer natten 18842806
54Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 18825003
55Mehlum, JanHvit engel, svart natt : kriminalroman 18813006
56May, PeterUalminnelige mennesker 18752118
57Moyes, JojoEtter deg 18688582
58Läckberg, CamillaHeksen 18664284
59Lunde, MajaBienes historie : roman 18434074
60Hoem, EdvardSlåttekar i himmelen : roman 18264194
61Coben, HarlanIkke gi slipp 17932995
62Börjlind, CillaKoldbrann 17892347
63Yrsa SigurdardóttirGalgen : kriminalroman 17772048
64Riley, LucindaHelenas hemmelighet 17646082
65Egeland, TomCodex 17483514
66Omar, SaraDødevaskeren 17362925
67Grebe, CamillaHusdyret 17062118
68Tvedt, ChrisBevisets stilling : kriminalroman 17053035
69Raake, John KåreIsen : thriller 16982915
70Rohde, Hanne KristinOfferdyr 16732935
71May, PeterSvarthuset 16513265
72De la Motte, AndersHøstdåd 16501938
73Edvardsson, MattiasEn helt vanlig familie 16471848
74Wells, BenedictUt av ensomheten 16404034
75Seierstad, ÅsneTo søstre 16394883
76Jensen, Jens HenrikFrosne flammer 16292117
77Adler-Olsen, JussiSelfies 16123864
78May, PeterLewisbrikkene 16084153
79Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 15914413
80Guillou, JanDe som dreper drømmer, sover aldri 15832386
81Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 15655642
82May, PeterCoffin road 15592027
83Holt, AnneEn grav for to : Selma Falcks første sak : kriminalroman 15522346
84Ambjørnsen, IngvarEkko av en venn : roman 15354483
85Dahl, ArneInnland 15323015
86Brekke, TorilKobrahjerte : roman 15312825
87Dahl, ArneUtmarker 15293953
88Persson Giolito, MalinUtover enhver rimelig tvil 15262715
89Honeyman, GailEleanor Oliphant har det helt fint 15121888
90Tudor, C.J.Gullungen 15012316
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 14903634
92Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 14894503
93Ohlsson, KristinaSyndflod 14842206
94Petterson, PerUt og stjæle hester : roman 14774053
95De la Motte, AndersSensommer 14631957
96 Verkstedhåndboka 145530110
97 Alle tiders historie 144018800
98Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 14384533
99Jacobsen, RoyDe usynlige 14384553
100Riley, LucindaEngletreet 14215662

1069 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 202 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2118 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 25/08/2019 kl. 07:22:02


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/7 1/5 1/8 1/2 1/4 1/3 1/6 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As