100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 1066720715
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 949923064
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 872715505
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 840614855
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 795918114
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 782716034
7Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 774823443
8Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 773318124
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 759016974
10Kibuishi, KazuIldfuglen 758612835
11Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 754116434
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 753116324
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 746114695
14Kibuishi, KazuAlveprinsen 738612256
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 736616294
16Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 728612725
17Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 718314534
18Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 711613505
19Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 702812085
20Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 694612175
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 692913255
22Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 692012475
23Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 635213394
24Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 627511435
25Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 627210196
26Kinney, JeffGode, gamle dager 605413424
27Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 597510095
28Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 585113134
29Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 579911375
30Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 55749805
31Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 555418632
32Moyes, JojoFremdeles meg 550312974
33Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 549713724
34Kinney, JeffDen brutale sannheten 546817523
35Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 54299165
36Horst, Jørn LierNullpunkt 54075869
37Kinney, JeffBrakkesyke 539815343
38Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 539511004
39Kinney, JeffSiste stikk 529815803
40Horst, Jørn LierSalamandergåten 521325542
41Kinney, JeffRodrick ruler 518415513
42Kinney, JeffFerieparadiset 50869575
43Kibuishi, KazuSupernova 507410574
44Falch, MalinReisen til Jotundalen 50489995
45Kinney, JeffDobbel innsats 497810464
46Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 49219535
47Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 48986927
48Kinney, JeffTøffe tider 476813573
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 46299674
50Horst, Jørn LierDet innerste rommet 46227246
51Akerlie, IbenLars er lol 461514283
52Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 46079075
53Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 44927116
54Kinney, JeffHundedager 449013693
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 43978625
56Nesbø, JoMacbeth : roman 43936696
57Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 41596526
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 403211803
59Kinney, JeffFemte hjul på vogna 402012723
60Pilkey, DavHundemannen 40186116
61Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 39029114
62Peers, BobbieLuridiumstyven 389712723
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 38836845
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 38777365
65Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 38107355
66Dahl, RoaldMatilda 378521221
67Fossum, KarinFormørkelsen : roman 37104238
68Christensen, Lars SaabyeByens spor : Maj 36927375
69Moyes, JojoJenta som ble igjen 36575536
70Lindell, UnniDronen : kriminalroman 36414767
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 35886225
72Horst, Jørn LierOperasjon Skrotnisse 35817374
73Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 356612192
74Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 35488973
75Michelet, JonEn sjøens helt : Krigerens hjemkomst 35308044
76Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 34786205
77Lunde, MajaSceneskrekk 34509633
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 34246595
79Walliams, DavidGangster-bestemor 33629593
80Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 33137764
81Molaug, Marius HornVerdens verste venn 32977584
82Flatland, HelgaEn moderne familie 32636225
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32365915
84Peers, BobbieKryptalportalen 32109453
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 31015585
86Horst, Jørn LierTriangelgåten 30539233
87Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 30507683
88Horst, Jørn LierUlvehundgåten 303610932
89Horst, Jørn LierMaltesergåten 302911232
90Marstein, TrudeSå mye hadde jeg : roman 30244746
91Staalesen, GunnarUtenfor er hundene : kriminalroman 29894636
92Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 295211862
93Horst, Jørn LierUndervannsgåten 294812582
94Nesbø, JoTørst 28958023
95Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 28558523
96Omar, SaraDødevaskeren 28333617
97Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 27865674
98Walliams, DavidDen rikeste gutten i verden 27778183
99Pichon, LizTom Gates er helt konge (av og til) 27585265
100Stranger, SimonLeksikon om lys og mørke : roman 27424506

1067 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 194 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 2017 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/02/2019 kl. 15:28:24


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11
20191/2 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As