100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 726116694
2Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 701822263
3Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 647013094
4Kibuishi, KazuSteinvokteren 646913004
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 639312685
6Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 60506798
7Kinney, JeffGode, gamle dager 573011654
8Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 568911714
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 567912554
10Seierstad, ÅsneTo søstre 56777957
11Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 563712704
12Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 559313834
13Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 55846099
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 554712044
15Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 539211544
16Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 52819385
17Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 527111934
18Kinney, JeffBrakkesyke 519614323
19Kinney, JeffDen brutale sannheten 516416483
20Riley, LucindaSkyggesøsteren 50928366
21Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 50529815
22Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 50399145
23Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 50266377
24Kinney, JeffSiste stikk 502014623
25Fossum, KarinHviskeren : roman 49926198
26Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 49898266
27Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 49868745
28Kinney, JeffRodrick ruler 487614313
29Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 48429235
30Moyes, JojoParis for én 48377376
31Kinney, JeffTøffe tider 479912503
32Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 47879425
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 47057875
34Riley, LucindaHelenas hemmelighet 46547056
35Akerlie, IbenLars er lol 46349474
36Kibuishi, KazuByen bak skyene 45677755
37Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 45518875
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 448421352
39Kinney, JeffHundedager 445012773
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 43678085
41Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 43085807
42Kinney, JeffFemte hjul på vogna 418512283
43Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 40776815
44Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 404611253
45Kibuishi, KazuAlveprinsen 39586396
46Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 39544748
47Nesbø, JoTørst 39169674
48Horst, Jørn LierUlvehundgåten 389610213
49Kinney, JeffDobbel innsats 38086925
50Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 38045946
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37947744
52Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 37875696
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37867055
54Peers, BobbieLuridiumstyven 378010353
55Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 37746315
56Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 376914192
57Lunde, MajaSceneskrekk 36799064
58Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 360711613
59Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 36016075
60Dahl, RoaldMatilda 355517102
61Riley, LucindaStormens søster 35526565
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 34206495
63Horst, Jørn LierUndervannsgåten 336612622
64Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 33364707
65Moyes, JojoEtter deg 325610653
66Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 31488853
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 31275335
68Horst, Jørn LierMaltesergåten 311410632
69Peers, BobbieKryptalportalen 31046994
70Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 31003389
71Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 309613992
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 30925106
73Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30765515
74Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 30449473
75Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 300910942
76Adler-Olsen, JussiSelfies 30045155
77Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 29864316
78Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29566964
79Walliams, DavidGangster-bestemor 29127753
80Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 29075175
81Horst, Jørn LierRivertongåten 290510052
82Horst, Jørn LierLibertygåten 290110492
83Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 28913149
84Horst, Jørn LierSjøormgåten 28735814
85Riley, LucindaDe syv søstre 28624486
86Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28455155
87Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 28393917
88Tvedt, ChrisDen som forvolder en annens død : kriminalroman 27343637
89Dahl, RoaldHeksene 272513282
90Solberg, A. AudhildDet spøker for superbitchene 27096554
91Lykke, NinaNei og atter nei : roman 27023387
92Dahl, RoaldSVK 268210012
93Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26596414
94Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 263610042
95Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 26355654
96Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 26224096
97Riley, LucindaEngletreet 25686503
98Mankell, HenningSvenske gummistøvler 25513776
99Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 25403826
100Horst, Jørn LierHodeskallegåten 25146593

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 136 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1940 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 27/06/2017 kl. 12:07:46


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As