100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 886619274
2Kibuishi, KazuSteinvokteren 871315975
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 780322753
4Nesbø, JoTørst 70529897
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 704614334
6Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 694011785
7Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 681413834
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 662215184
9Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 654813134
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 653514704
11Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 646712655
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 645713844
13Kibuishi, KazuByen bak skyene 623710505
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 619413424
15Kinney, JeffGode, gamle dager 610812514
16Kinney, JeffBrakkesyke 585314943
17Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 580810105
18Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 57759815
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 572610295
20Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 570710565
21Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 569511325
22Kinney, JeffDen brutale sannheten 563416603
23Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 562911215
24Kibuishi, KazuAlveprinsen 54458856
25Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 541412574
26Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 53588985
27Kinney, JeffSiste stikk 534714983
28Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 53299005
29Kinney, JeffRodrick ruler 527314933
30Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 52559955
31Kinney, JeffTøffe tider 525013104
32Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 52238666
33Flatland, HelgaEn moderne familie 51426777
34Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 50806647
35Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 507710404
36Kibuishi, KazuIldfuglen 50198415
37Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 50058595
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 499323502
39Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 48696437
40Akerlie, IbenLars er lol 484112133
41Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 47968705
42Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 47077556
43Jacobsen, RoyRigels øyne 46119205
44Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 45888505
45Kinney, JeffHundedager 455212513
46Seierstad, ÅsneTo søstre 45297655
47Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 444815432
48Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 44457615
49Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44037585
50Kinney, JeffFemte hjul på vogna 440112543
51Adler-Olsen, JussiSelfies 44005368
52Riley, LucindaSkyggesøsteren 43198335
53Kinney, JeffDobbel innsats 43158205
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 427411263
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 41627185
56Hjorth, HelgaFri vilje : roman 40015627
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 39997135
58Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 39086555
59Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 38295197
60Peers, BobbieLuridiumstyven 376410953
61Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 375011863
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 37116325
63Lunde, MajaSceneskrekk 37029204
64Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 36205446
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 36127794
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 35796035
67Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 35264388
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 34695885
69Horst, Jørn LierUndervannsgåten 344312702
70Horst, Jørn LierUlvehundgåten 339910353
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 33325755
72Horst, Jørn LierMaltesergåten 333111003
73Dahl, RoaldMatilda 331018361
74Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 32896195
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32255096
76Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 31717094
77Horst, Jørn LierEinsteingåten 31357883
78Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 31336634
79Horst, Jørn LierLibertygåten 312910862
80Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 306013452
81Riley, LucindaHelenas hemmelighet 30316884
82Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 301010812
83Walliams, DavidGangster-bestemor 29788223
84Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 29685485
85Läckberg, CamillaHeksen 29635545
86Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 29559453
87Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 29248693
88Peers, BobbieKryptalportalen 28807533
89Horst, Jørn LierRivertongåten 28729802
90Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 275111012
91Jacobsen, RoyHvitt hav 26458333
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 26395105
93Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26156384
94Horst, Jørn LierGravrøvergåten 26118922
95Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en populær partyjente - NOT! 25666284
96Jacobsen, RoyDe usynlige 25545644
97Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25205404
98Pichon, LizFantastiske unnskyldninger (og masse annet kult) 25134395
99Lunde, MajaBienes historie : roman 25104475
100Hunter, ErinTilbake til villmarken 25095794

994 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1897 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 22/02/2018 kl. 07:14:18


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As