100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 887216555
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 878220034
3Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 762422753
4Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 703512315
5Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 692315254
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 687914334
7Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 681413734
8Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 677415554
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 675513974
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 675514214
11Kibuishi, KazuByen bak skyene 656111425
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 647913924
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 611710925
14Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 606212454
15Nesbø, JoTørst 60339896
16Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 603312364
17Flatland, HelgaEn moderne familie 60247008
18Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 600012114
19Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 596710995
20Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 59186678
21Jacobsen, RoyRigels øyne 59139386
22Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 590810105
23Kinney, JeffGode, gamle dager 580412294
24Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 57059655
25Kibuishi, KazuAlveprinsen 56699276
26Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 555810545
27Kinney, JeffBrakkesyke 553014723
28Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 54999265
29Kibuishi, KazuIldfuglen 54749225
30Kinney, JeffDen brutale sannheten 546616233
31Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 545411174
32Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 54479235
33Kinney, JeffSiste stikk 526914963
34Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 523112544
35Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 50908505
36Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 503710094
37Kinney, JeffRodrick ruler 503714253
38Kinney, JeffTøffe tider 499912803
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 496823692
40Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 49658735
41Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 48897936
42Akerlie, IbenLars er lol 479312773
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 46938475
44Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45838045
45Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 44807066
46Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 439314842
47Kinney, JeffDobbel innsats 43478724
48Läckberg, CamillaHeksen 43375857
49Kinney, JeffHundedager 433012353
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 43278455
51Hjorth, HelgaFri vilje : roman 43095707
52Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 42756986
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 42347565
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 42257455
55Kinney, JeffFemte hjul på vogna 417812163
56Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 41275467
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 409811463
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 40277145
59Adler-Olsen, JussiSelfies 40055277
60Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 39415277
61Riley, LucindaSkyggesøsteren 38508294
62Seierstad, ÅsneTo søstre 37797674
63Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 377112193
64Lunde, MajaSceneskrekk 36749393
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 36306315
66Peers, BobbieLuridiumstyven 358411003
67Horst, Jørn LierUndervannsgåten 356713362
68Dahl, RoaldMatilda 355418741
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 35025965
70Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34405616
71Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 33867614
72Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 33544577
73Damhaug, TorkilGlasshjerte 33414986
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 33385835
75Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32825256
76Horst, Jørn LierMaltesergåten 327310793
77Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 32536215
78Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 32366115
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 32335655
80Horst, Jørn LierUlvehundgåten 322810133
81Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 32184347
82Horst, Jørn LierLibertygåten 304910722
83Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 30449983
84Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 30276974
85Walliams, DavidGangster-bestemor 29978133
86Horst, Jørn LierEinsteingåten 29477973
87Kinney, JeffFerieparadiset 29336364
88Peers, BobbieKryptalportalen 28977923
89Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 282810852
90Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 276112822
91Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 273610642
92Pichon, LizTom Gates : min geniale verden 27295425
93Lunde, MajaBlå : roman 27164545
94Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 26913727
95Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 26818113
96Riley, LucindaHelenas hemmelighet 26596743
97Horst, Jørn LierRivertongåten 26099072
98Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 26026523
99Molaug, Marius HornVerdens verste venn 26016124
100Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 25895634

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 152 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1965 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 21/04/2018 kl. 15:34:56


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/4 1/3 1/1

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As