100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 653616803
2Nesbø, JoTørst 626010016
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 616113024
4Riley, LucindaSkyggesøsteren 60508457
5Seierstad, ÅsneTo søstre 59278117
6Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 572621652
7Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 57246518
8Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 567713084
9Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 561312724
10Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 505913673
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 504911664
12Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 503411844
13Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 50349535
14Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 49985858
15Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 497712324
16Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 496412523
17Kinney, JeffGode, gamle dager 492811634
18Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 484911614
19Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 45859814
20Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 45688595
21Kinney, JeffBrakkesyke 454314393
22Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 448211823
23Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 44728735
24Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44609354
25Kinney, JeffDen brutale sannheten 441715982
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 43989374
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 43748045
28Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 43579584
29Kinney, JeffSiste stikk 435714483
30Kibuishi, KazuByen bak skyene 43217975
31Adler-Olsen, JussiSelfies 43135447
32Kinney, JeffRodrick ruler 424114282
33Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 41788934
34Kinney, JeffTøffe tider 417212433
35Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 41356056
36Riley, LucindaHelenas hemmelighet 41337055
37Akerlie, IbenLars er lol 411410074
38Fossum, KarinHviskeren : roman 40605866
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 404121981
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39258104
41Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 38696965
42Kibuishi, KazuAlveprinsen 38176575
43Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 378311373
44Moyes, JojoParis for én 37607225
45Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 36936415
46Kinney, JeffHundedager 364912312
47Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 36434717
48Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 35826425
49Kinney, JeffFemte hjul på vogna 356512052
50Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 35555486
51Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 35356215
52Kinney, JeffDobbel innsats 34857044
53Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 34686325
54Riley, LucindaStormens søster 34166605
55Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 341214012
56Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 34095456
57Horst, Jørn LierUlvehundgåten 33699843
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 33517014
59Lunde, MajaSceneskrekk 32708763
60Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 32387784
61Kibuishi, KazuIldfuglen 31585635
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 31506544
63Horst, Jørn LierUndervannsgåten 310912462
64Peers, BobbieLuridiumstyven 31019813
65Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29676994
66Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 293510812
67Riley, LucindaDe syv søstre 28924486
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28635605
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 28535145
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 28405405
71Horst, Jørn LierMaltesergåten 282510252
72Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 27964186
73Dahl, RoaldMatilda 278816401
74Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27768913
75Moyes, JojoEtter deg 274510292
76Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 273113671
77Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 27243298
78Peers, BobbieKryptalportalen 26786414
79Horst, Jørn LierRivertongåten 26059462
80Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25939372
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25695184
82Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 25634795
83Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 256110572
84Horst, Jørn LierSjøormgåten 25475744
85Horst, Jørn LierLibertygåten 253910252
86Staalesen, GunnarStoresøster : kriminalroman 25314285
87Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 25303078
88Riley, LucindaEngletreet 25246623
89Lykke, NinaNei og atter nei : roman 24973287
90Walliams, DavidGangster-bestemor 24857433
91Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 24594205
92Horst, Jørn LierEinsteingåten 24206443
93Fjell, Jan-ErikLykkejegeren : krim 23633466
94Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23365933
95Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 23322918
96Adler-Olsen, JussiWashingtondekretet 23183696
97Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 22999982
98Horst, Jørn LierHodeskallegåten 22676543
99Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 22655284
100Rohde, Hanne KristinGudmoren : kriminalroman 22613785

989 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 135 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1915 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 24/08/2017 kl. 07:24:37


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As