100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 881519864
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 813822383
3Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 726014854
4Kibuishi, KazuByen bak skyene 706314294
5Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 688917873
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 684715734
7Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 678117833
8Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 661316054
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 659416693
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 648216184
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 645814424
12Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 645115964
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 628213004
14Kibuishi, KazuIldfuglen 623012115
15Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 622022762
16Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 620714144
17Kibuishi, KazuAlveprinsen 611811575
18Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 607511925
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 606211535
20Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 600411835
21Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 599512804
22Moyes, JojoFremdeles meg 598813034
23Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 594611505
24Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 566612944
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 563711185
26Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 52979715
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 514712854
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 514111234
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 50499545
30Kinney, JeffGode, gamle dager 502213313
31Nesbø, JoMacbeth : roman 47976906
32Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 477310814
33Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 46919295
34Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 46748795
35Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 466713533
36Kinney, JeffDen brutale sannheten 454217362
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 453124841
38Kinney, JeffBrakkesyke 445715362
39Kinney, JeffFerieparadiset 43499064
40Kinney, JeffSiste stikk 430415522
41Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 42829274
42Kinney, JeffRodrick ruler 427915042
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 427117012
44Kinney, JeffDobbel innsats 418210254
45Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41058924
46Kinney, JeffTøffe tider 400313382
47Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 40016985
48Akerlie, IbenLars er lol 395412803
49Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37989234
50Horst, Jørn LierNullpunkt 37795636
51Flatland, HelgaEn moderne familie 37466635
52Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 37298434
53Kinney, JeffHundedager 366413382
54Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 36377354
55Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35547454
56Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 351612132
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 34686905
58Nesbø, JoTørst 34478783
59Falch, MalinReisen til Jotundalen 34378224
60Horst, Jørn LierJakten på slottets hemmelighet 33895586
61Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 33876015
62Pilkey, DavHundemannen 33175755
63Kinney, JeffFemte hjul på vogna 326512672
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 32526175
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 32296105
66Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 32188723
67Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31958883
68Peers, BobbieLuridiumstyven 317512002
69Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 31627714
70Läckberg, CamillaHeksen 31445515
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30756324
72Lunde, MajaSceneskrekk 30709493
73Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 305411882
74Dahl, RoaldMatilda 290617361
75Omar, SaraDødevaskeren 29043558
76Horst, Jørn LierUndervannsgåten 289212652
77Walliams, DavidGangster-bestemor 28889223
78Molaug, Marius HornVerdens verste venn 28727243
79Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28685994
80Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 28447333
81Horst, Jørn LierMaltesergåten 282911262
82Horst, Jørn LierUlvehundgåten 274610672
83Peers, BobbieKryptalportalen 27328873
84Riley, LucindaSkyggesøsteren 27278303
85Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 27235464
86Horst, Jørn LierTriangelgåten 27228383
87Mytting, LarsSøsterklokkene : roman 27016434
88Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 265744870
89Jacobsen, RoyRigels øyne 26418473
90Molaug, Marius HornVerdens verste rektor 25697733
91Adler-Olsen, JussiSelfies 25074825
92Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 250311412
93Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 24928572
94Horst, Jørn LierLibertygåten 247211342
95Molaug, Marius HornVerdens verste ferie 24616433
96Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 244310362
97Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 24375304
98Lunde, MajaBlå : roman 24274335
99Peers, BobbieOrbulatoragenten 24157113
100Lunde, MajaTullball 24066033

1000 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 153 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1974 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 13/12/2018 kl. 15:28:34


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/12 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5 1/11

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As