100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 684316554
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 649119693
3Moyes, JojoFremdeles meg 648812865
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 596715703
5Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 574113834
6Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 564014253
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 563715293
8Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 563514093
9Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 562512434
10Kibuishi, KazuByen bak skyene 554911844
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 550412394
12Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 528212464
13Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 523811074
14Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 519614073
15Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 519211264
16Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 517621652
17Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 513713693
18Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 510310125
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 50399725
20Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 498711264
21Flatland, HelgaEn moderne familie 48876857
22Kibuishi, KazuIldfuglen 48609675
23Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 47316457
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 46909365
25Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 46819544
26Kibuishi, KazuAlveprinsen 46769374
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 465710244
28Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 436110354
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 43268325
30Nesbø, JoTørst 42978884
31Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 421312053
32Läckberg, CamillaHeksen 40985737
33Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 40877515
34Kinney, JeffGode, gamle dager 403711643
35Jacobsen, RoyRigels øyne 39838904
36Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 39628624
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 39239973
38Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 39048244
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 387320841
40Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 378411753
41Kinney, JeffDen brutale sannheten 374715002
42Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 37257504
43Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 37157195
44Kinney, JeffBrakkesyke 366713202
45Akerlie, IbenLars er lol 364112152
46Nesbø, JoMacbeth : roman 36266755
47Kinney, JeffSiste stikk 361313602
48Kinney, JeffFerieparadiset 35217444
49Kinney, JeffRodrick ruler 351613282
50Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 34918154
51Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 343713772
52Kinney, JeffTøffe tider 335211812
53Riley, LucindaSkyggesøsteren 33208134
54Kinney, JeffDobbel innsats 33098583
55Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 32546035
56Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 31566025
57Adler-Olsen, JussiSelfies 31455036
58Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 31034946
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 308610792
60Lunde, MajaBlå : roman 30794556
61Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 30634307
62Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 30307024
63Kinney, JeffHundedager 297811362
64Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 29767384
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 29087983
66Horst, Jørn LierUndervannsgåten 283012282
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 28285824
68Dahl, RoaldMatilda 279215871
69Kinney, JeffFemte hjul på vogna 276311052
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 27535315
71Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 273611522
72Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 27355854
73Lunde, MajaSceneskrekk 27288723
74Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 27236064
75Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 26957353
76Horst, Jørn LierMaltesergåten 26059932
77Damhaug, TorkilGlasshjerte 26004655
78Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 26005944
79Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 25965214
80Peers, BobbieLuridiumstyven 25279532
81Peers, BobbieOrbulatoragenten 25076663
82Molaug, Marius HornVerdens verste venn 24896443
83Riley, LucindaDe syv søstre 24734365
84Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 24444815
85Seierstad, ÅsneTo søstre 24356293
86Hjorth, HelgaFri vilje : roman 24345004
87Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 24325544
88Moyes, JojoEtter deg 24289402
89Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 24156143
90Peers, BobbieKryptalportalen 24047663
91Horst, Jørn LierUlvehundgåten 23869452
92Pilkey, DavHundemannen 23733985
93Lunde, MajaTullball 23715524
94Riley, LucindaHelenas hemmelighet 23526673
95Horst, Jørn LierLibertygåten 234810162
96Riley, LucindaStormens søster 23306303
97Walliams, DavidGangster-bestemor 23027513
98Solberg, A. AudhildSuperbitchenes hemmelighet 22986243
99Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 22883985
100Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 22883536

998 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 155 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1923 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 16/08/2018 kl. 07:13:06


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As