100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 749210167
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 728718633
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 690915164
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 609422412
5Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 584214034
6Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 572913624
7Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 565210995
8Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 548012514
9Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 541614423
10Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 533014143
11Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 528512544
12Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 525313363
13Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 51306797
14Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 504012763
15Kinney, JeffGode, gamle dager 495812194
16Kibuishi, KazuByen bak skyene 49269465
17Seierstad, ÅsneTo søstre 48437846
18Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 48409145
19Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 47759435
20Kinney, JeffBrakkesyke 472414623
21Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 472310074
22Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 46969734
23Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 466210574
24Kinney, JeffDen brutale sannheten 463416482
25Riley, LucindaSkyggesøsteren 46348505
26Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 461610494
27Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 44739704
28Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 446812403
29Kinney, JeffSiste stikk 438514872
30Kinney, JeffTøffe tider 434612983
31Kibuishi, KazuAlveprinsen 43337945
32Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 43128295
33Adler-Olsen, JussiSelfies 43035447
34Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 42859844
35Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 42778574
36Kinney, JeffRodrick ruler 427314682
37Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 42457935
38Horst, Jørn LierSalamandergåten 418523091
39Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 40807835
40Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 39787785
41Akerlie, IbenLars er lol 397511213
42Kibuishi, KazuIldfuglen 38717215
43Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 379814822
44Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 377111513
45Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 37616915
46Kinney, JeffHundedager 366212622
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 36538244
48Kinney, JeffDobbel innsats 36147634
49Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 36007135
50Kinney, JeffFemte hjul på vogna 359512342
51Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35227094
52Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 33185545
53Riley, LucindaHelenas hemmelighet 32847024
54Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 32796365
55Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 32637674
56Lunde, MajaSceneskrekk 31998983
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 31996145
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 30875835
59Horst, Jørn LierUlvehundgåten 30659813
60Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 305611332
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 30425605
62Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 30278493
63Horst, Jørn LierEinsteingåten 30187573
64Peers, BobbieLuridiumstyven 301310112
65Horst, Jørn LierUndervannsgåten 299212332
66Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 28816184
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28365734
68Flatland, HelgaEn moderne familie 28286174
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 282710532
70Horst, Jørn LierLibertygåten 275111042
71Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 27394845
72Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 27338983
73Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 26905315
74Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 267511102
75Riley, LucindaStormens søster 26476414
76Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 264313561
77Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 26255354
78Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 26245784
79Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 26225954
80Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26146693
81Riley, LucindaDe syv søstre 25464505
82Horst, Jørn LierRivertongåten 25369332
83Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 24994375
84Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 24954245
85Dahl, RoaldMatilda 248215941
86Fossum, KarinHviskeren : roman 24605244
87Walliams, DavidGangster-bestemor 24577843
88Peers, BobbieKryptalportalen 24536763
89Moyes, JojoParis for én 24426893
90Hjorth, HelgaFri vilje : roman 24065444
91Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 23739292
92Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 236510772
93Horst, Jørn LierSjøormgåten 23416203
94Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 233936140
95Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 23236283
96Jacobsen, RoyHvitt hav 23098122
97Jacobsen, RoyRigels øyne 23088562
98Horst, Jørn LierGravrøvergåten 23028662
99Lunde, MajaBienes historie : roman 22784405
100Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 22694984

993 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 141 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1947 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 11/12/2017 kl. 15:25:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As