100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 818318904
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 760822233
3Moyes, JojoFremdeles meg 710013155
4Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 691017453
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 683314344
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 679515734
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 670317613
8Kibuishi, KazuByen bak skyene 663113684
9Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 662016444
10Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 647515794
11Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 646614084
12Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 622112774
13Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 613915763
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 613513964
15Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 608216003
16Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 603811795
17Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 601612604
18Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 598811205
19Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 596022902
20Kibuishi, KazuIldfuglen 578811405
21Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 575212734
22Kibuishi, KazuAlveprinsen 565011135
23Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 561711384
24Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 551611025
25Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 540710884
26Nesbø, JoMacbeth : roman 51147097
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 505912993
28Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 50559115
29Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 50059425
30Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 495811024
31Kinney, JeffGode, gamle dager 473013183
32Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 46998775
33Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 469310944
34Flatland, HelgaEn moderne familie 45856956
35Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 45829224
36Horst, Jørn LierSalamandergåten 449824531
37Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 441213423
38Kinney, JeffDen brutale sannheten 438517862
39Kinney, JeffFerieparadiset 42138924
40Kinney, JeffBrakkesyke 420915372
41Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 42076326
42Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 41638554
43Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41359194
44Kinney, JeffSiste stikk 403315572
45Kinney, JeffRodrick ruler 402515152
46Nesbø, JoTørst 40179094
47Akerlie, IbenLars er lol 400713103
48Kinney, JeffDobbel innsats 400510073
49Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 398716252
50Läckberg, CamillaHeksen 38765756
51Kinney, JeffTøffe tider 387413542
52Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 38096685
53Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 37248824
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 36969323
55Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 35597414
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35267514
57Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35258384
58Kinney, JeffHundedager 347413462
59Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 347311982
60Jacobsen, RoyRigels øyne 33638813
61Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 33486834
62Kinney, JeffFemte hjul på vogna 317412922
63Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 31736275
64Riley, LucindaSkyggesøsteren 31678383
65Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 31295985
66Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 31168673
67Lunde, MajaSceneskrekk 31159623
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 30716434
69Horst, Jørn LierUndervannsgåten 303612982
70Pilkey, DavHundemannen 30145185
71Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 297511662
72Molaug, Marius HornVerdens verste venn 29507443
73Adler-Olsen, JussiSelfies 29325085
74Horst, Jørn LierMaltesergåten 291111902
75Peers, BobbieLuridiumstyven 290511272
76Dahl, RoaldMatilda 285917871
77Lunde, MajaBlå : roman 28534426
78Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 27664386
79Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 27635055
80Walliams, DavidGangster-bestemor 27479063
81Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 27355824
82Shakar, ZeshanTante Ulrikkes vei : roman 27195425
83Horst, Jørn LierUlvehundgåten 270110732
84Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en hemmelig kjærlighetskatastrofe - NOT! 26475245
85Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26267103
86Peers, BobbieKryptalportalen 25998413
87Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 258944570
88Lunde, MajaTullball 25676364
89Peers, BobbieOrbulatoragenten 25627513
90Horst, Jørn LierLibertygåten 253011552
91Horst, Jørn LierTriangelgåten 25257753
92Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 25235984
93Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 25108822
94Riley, LucindaDe syv søstre 24544555
95Horst, Jørn LierEinsteingåten 24498342
96Riley, LucindaStormens søster 24346543
97Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 242810662
98Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 241412991
99Omar, SaraDødevaskeren 24073427
100Pichon, LizGlimrende ideer (stort sett) 23875314

1002 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 151 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1950 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 19/10/2018 kl. 07:12:38


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/8 1/10 1/9 1/4 1/3 1/1 1/7 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As