100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Nesbø, JoTørst 776110107
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 666718083
3Kibuishi, KazuSteinvokteren 630913854
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 556722722
5Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 545413044
6Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 542513394
7Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 53846678
8Seierstad, ÅsneTo søstre 52657796
9Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 525710225
10Riley, LucindaSkyggesøsteren 52348476
11Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 508814253
12Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 502912294
13Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 495512164
14Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 493912923
15Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 493713353
16Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 488612433
17Kinney, JeffGode, gamle dager 467711963
18Adler-Olsen, JussiSelfies 45605498
19Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 45489065
20Horst, Jørn LierOperasjon Bronseplass 444510124
21Kibuishi, KazuByen bak skyene 44348705
22Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 44138615
23Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 44129654
24Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 43989374
25Kinney, JeffBrakkesyke 435314353
26Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 43119494
27Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 427110004
28Kinney, JeffDen brutale sannheten 421516322
29Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 417812283
30Kinney, JeffSiste stikk 410514822
31Horst, Jørn LierNår det mørkner : kriminalroman 40575747
32Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 40369384
33Kinney, JeffRodrick ruler 400914352
34Kinney, JeffTøffe tider 400212943
35Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 40007075
36Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 39998374
37Horst, Jørn LierSalamandergåten 398622361
38Akerlie, IbenLars er lol 397510603
39Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 39477515
40Kibuishi, KazuAlveprinsen 39037115
41Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 37187075
42Riley, LucindaHelenas hemmelighet 37177065
43Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 369311463
44Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 359614342
45Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 35487514
46Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 35126695
47Kibuishi, KazuIldfuglen 34576315
48Kinney, JeffHundedager 345112222
49Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 34116914
50Lindell, UnniJeg vet hvor du bor : kriminalroman 33656005
51Kinney, JeffFemte hjul på vogna 335612182
52Kinney, JeffDobbel innsats 33507394
53Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 32968134
54Fossum, KarinHviskeren : roman 32145665
55Horst, Jørn LierEinsteingåten 31757454
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 31496754
57Horst, Jørn LierUlvehundgåten 31069973
58Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 30907494
59Riley, LucindaStormens søster 30786534
60Kepler, LarsKaninjegeren : kriminalroman 30684596
61Ragde, Anne BirkefeldtAlltid tilgivelse : roman 30645385
62Lunde, MajaSceneskrekk 30178673
63Moyes, JojoParis for én 30137084
64Horst, Jørn LierUndervannsgåten 301312572
65Peers, BobbieLuridiumstyven 29419982
66Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 28475445
67Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 28465575
68Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 28425944
69Horst, Jørn LierMaltesergåten 282510402
70Riley, LucindaDe syv søstre 27714526
71Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 272210592
72Grøntvedt, Nina ElisabethHappy ending, liksom? 26558882
73Ferrante, ElenaHistoria om det tapte barnet : moden alder, alderdom : roman 26375065
74Horst, Jørn LierLibertygåten 257710612
75Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 257410912
76Grøntvedt, Nina ElisabethHei, det er meg! : ikke la meg bli igjen alene her- : (PS: Alt jeg nå skal fortelle deg, er 110% sant!!!) 256413401
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 25494595
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 25485314
79Horst, Jørn LierRivertongåten 24929422
80Ferrante, ElenaSvikne dagar : roman 24542968
81Dahl, RoaldMatilda 239114411
82Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 23739212
83Horst, Jørn LierSjøormgåten 23725924
84Riley, LucindaEngletreet 23716553
85Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 23686423
86Peers, BobbieKryptalportalen 23586643
87Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 234710572
88Moyes, JojoEtter deg 23029852
89Øygarden, BjarneNye kontekst 8 - 10 : Nynorsk - som sidemål 227834760
90Hoem, EdvardLand ingen har sett : roman 22623945
91Lunde, MajaSnill, snillere, snillest 22606123
92Walliams, DavidGangster-bestemor 22597343
93Lykke, NinaNei og atter nei : roman 22513246
94Granhus, FrodeForliset 22473197
95Holt, AnneI støv og aske : kriminalroman 22413216
96Grøntvedt, Nina ElisabethSupersommer : -eller? (Den sommeren da ingenting ble HELT som det skulle-) 22097422
97Horst, Jørn LierGravrøvergåten 21828232
98Jæger, JørgenFortielsen : kriminalroman 21172937
99Ferrante, ElenaMi briljante venninne : Barndom, tidleg ungdom 20894464
100Russell, Rachel RenéeNedtegnelser fra en kul TV-stjerne - NOT! 20885453

990 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 135 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1871 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/10/2017 kl. 18:25:19


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/4 1/2 1/6 1/3 1/7 1/8 1/9 1/10

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.75) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As