100 mest utlånte bøker i Bibliofil-bibliotek de siste 6 måneder


OmslagIndexForfatterTittelUtlånEksemplarUtl/eks
1Kibuishi, KazuSteinvokteren 823616734
2Griffiths, AndyGutta i trehuset med 13 etasjer 768320003
3Horst, Jørn LierOperasjon Mørkemann 671515514
4Kinney, JeffEn pingles dagbok : Greg Heffleys dagbok 662522402
5Kibuishi, KazuSteinvokterens forbannelse 662312455
6Horst, Jørn LierOperasjon Vindkast 653714064
7Horst, Jørn LierOperasjon Tordensky 638515384
8Kibuishi, KazuByen bak skyene 635411735
9Horst, Jørn LierOperasjon Solnedgang 635314384
10Horst, Jørn LierOperasjon Sommerøya 625514014
11Griffiths, AndyGutta i det enorme trehuset med 39 etasjer 609014364
12Griffiths, AndyGutta i det enda større trehuset med 26 etasjer 607514114
13Horst, Jørn LierOperasjon bronseplass 597212364
14Horst, Jørn LierOperasjon Påskelilje 582112574
15Horst, Jørn LierOperasjon Spøkelse 580010905
16Horst, Jørn LierOperasjon Sirkus 579011275
17Horst, Jørn LierOperasjon Sjørøver 55709735
18Kibuishi, KazuIldfuglen 55329585
19Horst, Jørn LierOperasjon Mumie 55029205
20Flatland, HelgaEn moderne familie 54936887
21Kibuishi, KazuAlveprinsen 54169325
22Horst, Jørn LierKatharina-koden : kriminalroman 54106578
23Griffiths, AndyGutta i trehuset med 78 etasjer blir filmstjerner 538910215
24Horst, Jørn LierOperasjon Plastpose 535511194
25Kibuishi, KazuFlukten fra Lucien 53079445
26Kibuishi, KazuDet hemmelige rådet 52829405
27Pilkey, DavKaptein Supertruse og de rampete robotene 520412294
28Kinney, JeffGode, gamle dager 517712244
29Griffiths, AndyGutta i det du-tror-det-ikke-før-du-får-se-det store trehuset med 52 etasjer 506110454
30Jacobsen, RoyRigels øyne 50059115
31Nesbø, JoTørst 49609275
32Horst, Jørn LierJakten på Jungelens dronning 48558375
33Kinney, JeffDen brutale sannheten 472415832
34Kinney, JeffUt på tur, aldri sur 470512433
35Moyes, JojoFremdeles meg 470212753
36Kinney, JeffBrakkesyke 468113903
37Griffiths, AndyGutta i trehuset med 65 etasjer som viser seg å ikke være godkjent av bygningsetaten (og som derfor må rives)! 462210274
38Kinney, JeffSiste stikk 453514543
39Horst, Jørn LierSalamandergåten 446323041
40Horst, Jørn LierJakten på Tyven-tyven 44527346
41Läckberg, CamillaHeksen 44335807
42Horst, Jørn LierJakten på kaptein Kroghs gull 44188385
43Akerlie, IbenLars er lol 441412813
44Kinney, JeffRodrick ruler 441313943
45Kinney, JeffTøffe tider 430812523
46Riley, LucindaKjærlighetsbrevet 43058684
47Pilkey, DavKaptein Supertruse og Professor Bæsjebleies farlige felle 41088185
48Kinney, JeffDobbel innsats 40768844
49Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse begynner på skolen 40427455
50Rowling, J.K.Harry Potter og de vises stein 394614312
51Kinney, JeffFerieparadiset 38557325
52Kinney, JeffHundedager 375311993
53Christensen, Lars SaabyeByens spor : Ewald og Maj 37446246
54Pilkey, DavKaptein Supertruse og de drittleie doene 37218304
55Kinney, JeffFemte hjul på vogna 363611813
56Pilkey, DavKaptein Supertruse og invasjonen fra de utrolig slemme kantinedamene fra verdensrommet (og det påfølgende angrepet fra de like onde zombie-nerdene) 36337674
57Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse på badeland 354811203
58Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : Snørrmonsteret 35387075
59Adler-Olsen, JussiSelfies 34915036
60Griffiths, AndyGutta i trehuset med 91 etasjer sitter barnevakt i en bagett 34585895
61Jæger, JørgenGuden : kriminalroman 34244377
62Wassmo, HerbjørgDen som ser : roman 34095326
63Riley, LucindaSkyggesøsteren 33938164
64Dahl, RoaldMatilda 337918131
65Hjorth, HelgaFri vilje : roman 33415456
66Lunde, MajaBlå : roman 32804677
67Ragde, Anne BirkefeldtLiebhaberne : roman 32415016
68Hjorth, VigdisArv og miljø : roman 32316524
69Pilkey, DavKaptein Supertruse og utedassfolkets ufyselige ugjerninger 32285935
70Pilkey, DavKaptein Supertruse og den bioniske busegutten : De råteite robotbusene tar hevn 32006275
71Damhaug, TorkilGlasshjerte 31574866
72Solberg, A. AudhildKampen mot superbitchene 315412072
73Lunde, MajaSceneskrekk 31489093
74Horst, Jørn LierUndervannsgåten 313212822
75Peers, BobbieLuridiumstyven 313010522
76Hoem, EdvardLiv andre har levd : roman 31054946
77Pilkey, DavKaptein Supertruse og de radioaktive robottrusenes redselsfulle revansj 30905315
78Pilkey, DavKaptein Supertruse og Hebbe Hundetruses horrible herjinger 30875935
79Molaug, Marius HornVerdens verste venn 30756864
80Rørvik, Bjørn F.Bukkene Bruse vender tilbake 29987494
81Seierstad, ÅsneTo søstre 29307254
82Horst, Jørn LierMaltesergåten 290810522
83Pilkey, DavKaptein Supertruse og den store kjæligheten - not!! 28815595
84Horst, Jørn LierUlvehundgåten 275810062
85Peers, BobbieKryptalportalen 27158293
86Persson Giolito, MalinStørst av alt : et rettssalsdrama 26896174
87Adler-Olsen, JussiHun takket gudene 26864076
88Rowling, J.K.Harry Potter og mysteriekammeret 266910602
89Walliams, DavidGangster-bestemor 26688173
90Peers, BobbieOrbulatoragenten 26526923
91Molaug, Marius HornVerdens verste bursdag 26506903
92Horst, Jørn LierOperasjon Skipsvrak 26406574
93Horst, Jørn LierLibertygåten 257710402
94Brown, DanOpprinnelse : en Robert Langdon-thriller 25593686
95Solberg, A. AudhildSuperbitchene driter seg ut 25349752
96Pilkey, DavHundemannen 25263836
97Horst, Jørn LierEinsteingåten 25157633
98Kjærstad, JanBerge : roman 24943836
99Grøntvedt, Nina ElisabethAbsolutt ukyssa : NB: Dette er IKKE en klissete kjærlighetshistorie!!! 248410522
100Egeland, TomLasaruseffekten 24834265

1001 bibliotek er med i statistikkgrunnlaget. 157 av disse har per i dag ingen utlån.

Hos disse har 1955 avdelinger registrerte utlån i perioden.

Rapporten ble generert 17/06/2018 kl. 07:12:22


Tidligere statistikker
ÅrDatoer
20031/7 1/6 1/8 1/11 1/9 1/10 1/12
20041/4 1/9 1/2 1/11 1/3 1/8 1/10 1/7 1/5 1/6 1/12 1/1
20051/1 1/4 1/11 1/2 1/10 1/12 1/8 1/5 1/7 1/6 1/3
20061/11 1/10 1/6 1/4 1/1 1/5 1/9 1/2 1/7 1/12 1/8 1/3
20071/3 1/7 1/10 1/8 1/9 1/12 1/6 1/11 1/2 1/1
20081/2 1/4 1/3 1/10 1/12 1/9 1/1 1/11
20091/2 1/10 1/5 1/1 1/9 1/3 1/7 1/12 1/6 1/4 1/8 1/11
20101/5 1/6 1/4 1/2 1/10 1/1 1/3 1/11 1/9 1/8 1/7 1/12
20111/2 1/4 1/7 1/5 1/11 1/3 1/6 1/12 1/8 1/9 1/1 1/10
20121/7 1/5 1/10 1/1 1/3 1/12 1/9 1/4 1/8 1/6 1/2 1/11
20131/8 1/10 1/4 1/3 1/9 1/5 1/12 1/6 1/2 1/11 1/7
20141/3 1/6 1/9 1/4 1/11 1/2 1/8 1/5 1/1 1/12 1/10 1/7
20151/9 1/6 1/10 1/7 1/8 1/5 1/4 1/3 1/11 1/2 1/12 1/1
20161/9 1/7 1/6 1/11 1/3 1/12 1/4 1/10 1/8 1/5 1/2 1/1
20171/1 1/5 1/11 1/4 1/2 1/6 1/3 1/12 1/7 1/8 1/9 1/10
20181/6 1/4 1/3 1/1 1/5

Mer om Bibliotek-Systemer Asustatsamlet.tcl (v. 1.76) ©. Et produkt fra Bibliotek-Systemer As